Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

4-letnie Technikum, zawód: Technik hotelarstwa

1. Dębiński Karol
2. Dobrydnio Beata
3. Duda Katarzyna
4. Glińska Karolina
5. Grabowska Wioleta
6. Kłos Magdalena
7. Kowalczyk Monika Katarzyna
8. Lubińska Izabela
9. Mierzejewska Ewa
10. Nikonowicz Mariola
11. Organek Aleksandra Jowita
12. Ramatowska Karolina
13. Rogalska Magda
14. Święćkowska Beata
15. Tomczyk Anna
16. Walisiewicz Paulina

4-letnie Technikum, zawód: Technik żywienia i gospodarstwa domowego

1. Baczewska Iwona
2. Brzostowska Justyna
3. Duda Małgorzata
4. Gałązka Sylwia
5. Jaczun Tomasz
6. Jurczykowska Grażyna
7. Kalankiewicz Katarzyna
8. Marek Agnieszka
9. Mońko Dawid Marek
10. Nowogrodzka Magdalena
11. Pogocka Aleksandra
12. Poniatowska Sylwia
13. Przybyszewska Sylwia
14. Wróblewski Cezary
15. Wszeborowska Justyna
16. Wszeborowska Wioleta

4-letnie Technikum, zawód: Technik rolnik

1. Cebeliński Szymon
2. Gryczan Janusz
3. Konopko Łukasz
4. Miliszewski Bartosz Emil
5. Pogorzelski Rafał Rajmund
6. Rawa Łukasz
7. Rutkowska Agnieszka
8. Sztramko Konrad
9. Wilczewski Łukasz

4-letnie Technikum,zawód: Technik budownictwa
1. Bukowski Hubert
2. Chorosz Kamil
3. Downar Rafał
4. Fadrowski Krystian
5. Fidyk Kamil
6. Gardocki Cezary
7. Grzybowski Denis
8. Jastrzębski Paweł
9. Jórz Rafał
10.Kalinowski Marcin
11.Klukowski Mateusz
12.Kmit Przemysław
13.Kozikowski Mariusz
14.Kozikowski Mateusz
15.Mościcki Łukasz
16.Nikonowicz Łukasz
17.Obrycki Piotr
18.Samoszuk Paweł Władysław
19.Sawicki Michał
20.Sokołowski Artur
21.Sokołowski Karol
22.Stefanowicz Arkadiusz
23.Szyszkowski Mateusz

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
337
Odsłon artykułów:
924853

Gościmy:

Odwiedza nas 346 gości oraz 0 użytkowników.