Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

LISTA NAUCZYCIELI ZATRUDNIONYCH W ZESPOLE SZKÓŁ IM. KS. JANA KRZYSZTOFA KLUKA W WOJEWODZINIE

2019/2020

Nazwisko i imię

Stopień awansu nauczyciela

Przedmiot/Stanowisko

Bielińska Katarzyna

dyplomowany

Język polski

Choynowska Agata

kontraktowy

Biologia

Choynowska Zdzisława

dyplomowany

Dyrektor

Choynowski Łukasz

dyplomowany

Wychowanie fizyczne

Cichocka Magda

kontraktowy

Pedagog

Czaplicka Wioletta

dyplomowany

Kierownik internatu

Groszyk Bożena

dyplomowany

Matematyka

Jagłowska Ewelina

mianowany

Przedmioty zawodowe

Jankiewicz Katarzyna

stażysta

Przedmioty zawodowe

Jarosińska Grażyna

mianowany

Bibliotekarz

Kowalczuk Monika

mianowany

Język rosyjski

Krasińska Aneta

kontraktowy

Język polski

Ks. Mieczkowki Robert

mianowany

Religia

Levchynska Olena

dyplomowany

Język angielski

Manturo Piotr

dyplomowany

Przedmioty zawodowe

Manturo Teresa

dyplomowany

Przedmioty zawodowe

Mizińska Barbara

mianowany

Religia

Nowogrodzka Daria

dyplomowany

Język angielski

Obuchowska Karolina

mianowany

Przedmioty zawodowe

Ołdakowska Katarzyna

dyplomowany

Przedmioty zawodowe

Rogiński Ryszard

dyplomowany

Wicedyrektor

Sołtys Anna

stażysta

Wychowawca internatu

Sypytkowska Aniela

dyplomowany

Historia, WOS

Szymkuć Dorota

dyplomowany

Geografia

Szymkuć Kazimierz

dyplomowany

Przedmioty zawodowe

Tauber Wiesława

dyplomowany

Język niemiecki

Urbańska Beata

dyplomowany

Przedmioty zawodowe

Wencek Krzysztof

dyplomowany

Wychowanie fizyczne

Zakrzewska Beata

dyplomowany

Przedmioty zawodowe

Zalewska Grochowska Joanna

dyplomowany

Fizyka

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
389
Odsłon artykułów:
1175193

Gościmy:

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.