Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

IV Technikum, zawód: technik hotelarstwa.


1. Adasiewicz Milena
2. Czyżyński Paweł
3. Jastrzębski Dariusz
4. Jórska Paulina
5. Kamińska Anna
6. Lebiedzińska Angelika
7. Malinowska Izabela
8. Marek Katarzyna
9. Mikucka Małgorzata
10.Olechna Radosław
11.Osipińska Anna
12.Paszkowski Piotr
13 Perkowska Ewelina
14.Pisanko Edyta
15.Perkowska Ewelina
16.Smarżewska Iwona Jadwiga
17.Szumska Kamila
18.Szydłowski Andrzej
19.Wróblewska Marlena
20.Wysocka Aneta


IV Technikum, zawód: technik ekonomista.

1. Bobrowski Krystian
2. Danowski Mariusz Adam
3. Jabłoński Kamil
4. Kiler Mariusz
5. Kotowski Mariusz
6. Kowalewska Katarzyna
7. Kowalewska Magdalena
8. Krupa Elwira
9. Kruszyńska Emilia Ewelina
10.Lichota Przemysław
11.Marcińczyk Adam
12.Miziński Piotr
13.Modzelewski Paweł
14.Orłowska Justyna
15.Sokołowska Ewelina
16.Szyszkowska Anna
17.Turowska Ilona
18.Waniewska Agnieszka
19.Zalewski Emil


IV Technikum, zawód: technik żywienia i gospodarstwa domowego.

1. Brzozowska Ewa
2. Ciborowski Marek
3. Danowski Rafał
4. Duda Dariusz
5. Kilewski Łukasz
6. Klimaszewski Mariusz
7. Kordaszewska Sylwia
8. Lubiński Marcin
9. Maciora Rafał
10.Opiatowska Sylwia
11.Organek Krystyna
12.Sobolewska Iwona
13.Szumowski Kamil
14.Wasilewski Michał
15.Zalewski Tomasz
16.Ziemkiewicz Agnieszka
17.Kalicka Marlena

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
310
Odsłon artykułów:
788145

Gościmy:

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.