Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

IV Technikum, zawód: technik żywienia i gospodarstwa domowego.


1. Bielska Marta
2. Brzozowska Anna
3. Górska Marzena
4. Gwiazdowska Kinga
5. Karpińska Aneta
6. Kiersztan Anna
7. Kłos Milena
8. Kozłowska Barbara
9. Kuczyńska Katarzyna
10.Malinowska(Włodkowska)Anna
11.Malinowska Ewelina c. Jerzego
12.Malinowska Ewelina c. Jarosława
13 Pachucka Jolanta Katarzyna
14. Pieńczykowska Beata
15. Pietrewicz Eliza
16. Pruszkowska Monika
17. Sadowski Wojciech
18. Truszkowski Wojciech
19. Tyszkiewicz Małgorzata
20. Wiliński Rafał


IV Technikum, zawód: technik ekonomista.

1. Bukowska Katarzyna
2. Butkiewicz Michał
3. Cybula Paweł
4. Gardocki Krzysztof
5. Gutowska Ewa
6. Jabłońska Marlena
7. Klimaszewska Ewa
8. Kurkowska Agnieszka Ewa
9. Kurowski Karol Artur
10.Matysiewicz Łukasz
11.Mroczkowska Beata
12.Mrozowicz Marzena
13.Nitkowski Andrzej
14.Poniatowska Monika
15.Sulima Paulina
16.Szyszkowska Katarzyna
17.Wernoch Katarzyna
18.Wojsław Emil
19.Żochowska Anna


III Liceum Profilowanego (kształtowanie środowiska)

1. Bilbin Adrian
2. Danowski Krzysztof
3. Gibas Jolanta
4. Ginka Marek
5. Górski Paweł
6. Górski Piotr
7. Jankowski Emil
8. Kapla Milena
9. Karwowska Natalia
10.Kosobucki Dariusz
11.Kozłowska Ewelina
12.Mścichowski Karol
13.Płochocki Michał
14.Sulewski Marek
15.Truszkowski Krzysztof

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
288
Odsłon artykułów:
713423

Gościmy:

Odwiedza nas 658 gości oraz 0 użytkowników.