Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

ABSOLWENCI -2006r.

1. Antosiewicz Arkadiusz
2. Baczewski Michał
3. Bagiński Damian
4. Bałdyga Marta Maria
5. Blaszko Katarzyna
6. Blaszko Monika
7. Borawska Emilia
8. Borawski Karol
9. Bukowski Łukasz
10. Czyżewska Alicja
11. Danowska Monika
12. Dauksz Ewa
13. Dębiński Marcin
14. Dondera Ewelina
15. Elbich Katarzyna
16. Filipkowska Beata
17. Gąsiewski Patryk
18. Gleba Małgorzata
19. Gładkowski Tomasz
20. Golubiewska Marzena
21. Górski Wojciech
22. Grabowska Agnieszka
23. Gutowski Michał
24. Konopka Izabela
25. Konopka Rafał
26. Kopczyńska Joanna
27. Kostrzewski Marek
28. Kozłowska Anna
29. Krajewski Rafał
30. Kuczyńska Monika
31. Malinowski Tomasz
32. Małachowski Bogdan
33. Marek Monika
34. Markowska Magdalena
35. Milewski Mateusz
36. Milewski Tomasz
37. Modzelewska Natalia
38. Motycka Ewelina
39. Mścichowska Bogusława
40. Nadborska Emilia
41. Narolewski Jacek
42. Niedźwiecka Emilia
43. Pachucki Karol
44. Pachucki Tomasz
45. Piechociński Piotr
46. Pieńczykowska Ewa
47. Piwko Piotr
48. Poniatowski Łukasz
49. Potapski Łukasz Tadeusz
50. Potęga Tomasz
51. Przyborowska Renata
52. Radzajewska Elwira
53. Romanowska Karolina
54. Siemieniewicz Agnieszka
55. Smoliński Łukasz
56. Sobolewska Beata
57. Truszkowska Monika
58. Truszkowski Jacek
59. Tuzinowski Daniel
60. Tyszkiewicz Ewelina
61. Wasilow Krystian
62. Wernoch Piotr
63. Zając Magdalena
64. Zalewska Karolina
65. Zalewska Katarzyna
66. Załuska Magdalena
67. Zimkowska Marta
68. Zyskowska Barbara
69. Zyskowska Ewa
70. Żelazko Krzysztof

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
288
Odsłon artykułów:
713423

Gościmy:

Odwiedza nas 659 gości oraz 0 użytkowników.