Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

ABSOLWENCI -2001r.

1. Aksionów Anna
2. Arciszewska Ewa
3. Baczewska Katarzyna Anna
4. Biedrzycka Joanna
5. Borawska Aniela
6. Borawska Marta
7. Chludziński Michał
8. Chojnowska Agata
9. Chylińska Wioletta
10. Czerwińwska Julita
11. Dalecki Łukasz
12. Dąbkowska Marta
13. Dąbrowski Łukasz
14. Dec Arkadiusz
15. Domeła Joanna
16. Drobińska Monika
17. Godlewska Katarzyna
18. Golińska Monika
19. Golub Paweł
20. Grygo Magdalena
21. Gudel Izabela
22. Gurzęda Aneta
23. Hader Anna
24. Jaroś Joanna
25. Jastrzębski Paweł
26. Kamińska Agnieszka
27. Karwowski Maciej
28. Kiełczewska Agnieszka Monika
29. Kiluk Hubert
30. Kleszczewska Anna
31. Kleszczewska Ewa
32. Klimaszewska Julianna
33. Kołtonowski Cezary
34. Komorowska Agnieszka
35. Kowzon Wojciech Karol
36. Kozikowski Karol
37. Laskowski Stanisław
38. Malinowska Katarzyna
39. Malinowska Katarzyna
40. Mitrosz Radosław
41. Mroczkowska Sylwia
42. Muczyński Artur
43. Obrycki Paweł
44. Ogrodnik Tomasz Paweł
45. Orłowski Andrzej
46. Pachucka Urszula
47. Panasiuk Justyna
48. Perkowski Andrzej
49. Popko Katarzyna
50. Rogińska Wioletta
51. Rogowska Sylwia
52. Sierakowska Sylwia
53. Skrodzki Przemysław
54. Sosnowska Edyta Maria
55. Sosnowska Monika Sylwia
56. Staniszewski Krzysztof
57. Statkiewicz Mariusz
58. Tarnacki Radosław
59. Waligóra Monika
60. Waszkiewicz Anna
61. Wesołowska Aneta
62. Wieczorek Ewelina
63. Wiśniewski Tomasz
64. Włodkowski Jan
65. Wróblewski Cezary
66. Wysocka Joanna
67. Wysocki Marcin
68. Zakrzewska Marlena Agnieszka
69. Zalewska Magdalena
70. Zaremba Anna

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
332
Odsłon artykułów:
901263

Gościmy:

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.