Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

ABSOLWENCI -2000.

1. Artemiak Sylwia
2. Babul Marcin
3. Bagińska Elżbieta
4. Berć Grzegorz
5. Biedrzycka Bożena
6. Biedrzycka Magdalena
7. Borawska Anna
8. Borowski Tomasz
9. Chmiel Damian
10. Danowska Anna
11. Danowski Wiesław
12. Darwicka Alfreda
13. Darwicka Małgorzata
14. Dołęga Agnieszka
15. Domuracka Anna
16. Filipkowski Paweł
17. Gardocka Justyna
18. Główczyńska Justyna
19. Górski Łukasz
20. Gryczkowska Anna
21. Gryżewska Emilia
22. Grzymała Adam
23. Jachimska Edyta
24. Jakacka Iwona
25. Jankowska Magdalena
26. Jarosińska Anna
27. Kalinowska Katarzyna
28. Kania Iwona
29. Kiełczewski Grzegorz
30. Kijanowska Joanna
31. Kiluk Radosław
32. Krajewski Marcin
33. Krasińska Ewa
34. Ławski Łukasz
35. Łazowski Tomasz
36. Malinowska Elżbieta
37. Mościcki Robert
38. Motycka Agata
39. Marciniak Grażyna
40. Murawka Anna Małgorzata
41. Murawska Anna
42. Niczewska Anna
43. Niemira Anna Mirosława
44. Nietupska Justyna
45. Pieńczykowska Bożena
46. Pietruchowski Robert
47. Pikulińska Izabela Katarzyna
48. Rakowska Agata
49. Randzio Agnieszka
50. Rogińska Agnieszka
51. Rogińska Ewa
52. Rogowska Anna
53. Salwowska Anna
54. Sienkiewicz Marzena
55. Sikorska Monika
56. Sochacki Karol 
57. Sokołowski Robert
58. Staniszewski Wojciech
59. Sulima Cecylia
60. Surawska Anna
61. Szumska Katarzyna
62. Szydłowski Krzysztof
63. Walczak Robert
64. Wasilewska Katarzyna
65. Wojsław Marek
66. Wróblewska Małgorzata
67. Wróblewska Marta
68. Wysocka Aldona
69. Wysocka Marta
70. Zabłocki Paweł
71. Zagroba Sylwia
72. Ziemkowski Marcin Adam
73. Żukowski Norbert 74. Ladziński Adam

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
310
Odsłon artykułów:
788145

Gościmy:

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.