Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

ABSOLWENCI -1999r.

1. Aksjonow Mariusz
2. Bieńkowska Justyna
3. Borawska Anna
4. Cembor Emilia
5. Cichocki Grzegorz
6. Cimoch Jolanta
7. Cylwik Przemysław Michał
8. Czaplicka Agnieszka
9. Dauksz Marzena
10. Doliasz Justyna
11. Domański Piotr
12. Downar Magdalena
13. Graczewska Julita
14. Graczewska Monika
15. Grybowicz Seweryn
16. Grzybowski Marcin Robert
17. Gutowska Elżbieta
18. Gutowska Mariola
19. Jankowska Ewa
20. Jaśkowska Monika
21. Kalinowska Edyta
22. Karpińska Marzena
23. Karwowski Robert Paweł 
24. Komosińska Ewa
25. Koniecko Wioletta Teresa
26. Kopacz Mariusz
27. Kosobucka Agnieszka
28. Ksepko Monika
29. Kuczyńska Monika
30. Kukiełka Bartosz
31. Kurka Paweł
32. Kurządkowska Anna
33. Kurzątkowska Ewa
34. Kwiatkowska Barbara
35. Laskowski Tomasz
36. Liberacka Małgorzata
37. Lipski Robert
38. Malinowska Magdalena
39. Mierzejewska Irena
40. Modzelewska Sylwia
41. Mroczkowska Dorota
42. Nicikowska Iwona
43. Omelan Tomasz
44. Perzanowska Joanna
45. Prostko Zbigniew
46. Randzio Anna Hanna
47. Rutkowska Edyta
48. Sierzputowska Joanna
49. Skowroński Michał
50. Skrodzki Tomasz
51. Sobolewski Paweł
52. Sokólska Joanna
53. Soliński Tomasz
54. Sosnowska Agnieszka
55. Sosnowska Barbara
56. Szklarzewski Radosław
57. Wasilewska Barbara Ewa
58. Waszkiewicz Łukasz
59. Wierciszewska Marzena
60. Wierzbicki Michał
61. Wolwark Anna
62. Wronkowski Daniel
63. Zarzecki Wojciech
64. Zatwardnicki Przemysław
65. Ziarko Magdalena
66. Zielińska Anna
67. Zyskowski Wojciech
68. Gutowska Teresa
69. Łaguna Karol

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
322
Odsłon artykułów:
819596

Gościmy:

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.