Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

ABSOLWENCI -1992r.

1. Baczewska Małgorzata
2. Bagińska Bożena Hanna
3. Bedorf Izabela
4. Borawska Ewa
5. Bylica Bożena
6. Dąbkowski Cezary
7. Dereszyńska Agnieszka
8. Dziuba Dariusz
9. Fabrycki Robert
10. Gardocka Marzena
11. Górski Grzegorz Artur
12. Jankowska Edyta
13. Jankowska Urszula
14. Jasińska Dorota
15. Jasionowska Bogusława
16. Jurczykowski Sebastian
17. Jurska Janina
18. Kamińska Barbara
19. Kapelewska Anna 
20. Kiełczewska Urszula
21. Kłos Mirosław
22. Komosińska Elżbieta
23. Konopko Grzegorz
24. Koprowska Agnieszka
25. Kowalczyk Jacek
26. Kozłowska Agnieszka
27. Kwiecińska Marianna Beata
28. Lagiera Marzenna Krystyna
29. Łaniewska Marta
30. Łempicka Jadwiga
31. Maciorowski Zenon Stanisław
32. Marchiel Beata
33. Matulanis Renata
34. Mieczkowska Małgorzata
35. Mierzejewska Joanna
36. Mioduszewski Sławomir
37. Motycka Małgorzata Bogumiła
38. Orłowska Marta Izabela
39. Płocicko Janina Danuta
40. Polkowska Renata
41. Popowska Danuta
42. Popowska Marzena
43. Poźniak Robert
44. Przestrzelska Barbara
45. Rejno Wioletta Irena
46. Rogińska Bogusława
47. Romatowska Barbara
48. Rożenek Dariusz
49. Rółkowska Bożena
50. Rutkowski Andrzej
51. Rybsztadt Agnieszka
52. Sikorska Dorota Wioletta
53. Sosnowska Ewa
54. Sosnowska Wioletta
55. Stankiewicz Danuta
56. Strojecka Ewa
57. Sulewski Krzysztof
58. Szumska Maria
59. Świderski Zbigniew
60. Turowska Wioletta
61. Wierciszewska Elżbieta
62. Wiszniewska Barbara
63. Wiszowata Bożena
64. Włodkowska Elżbieta
65. Wysocka Irena
66. Zaborowska Agata
67. Zalewska Joanna
68. Zelkowska Iwona
69. Zielińska Krystyna
70. Ziemkiewicz Anna

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
341
Odsłon artykułów:
942367

Gościmy:

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.