Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

ABSOLWENCI -1990r.

1. Archacka Jolanta
2. Baraszkiewicz Dorota
3. Barszczewska Katarzyna
4. Bączek Hanna
5. Białasiewicz Beata
6. Biedrzycka Agnieszka
7. Bikowska Lidia
8. Boć Marta
9. Borkowska Iwona
10. Branowska Ewa 
11. Bronakowska Wioletta
12. Chodnicka Maria Ewa
13. Darwicka Małgorzata
14. Gałuszko Dorota
15. Godlewski Marek
16. Godlewski Mirosław
17. Gordon Alicja Ewa
18. Januszko Agnieszka
19. Jarosz Iwona
20. Jasińska Jadwiga
21. Konopka Małgorzata
22. Kosińska Ewa
23. Kownacka Teresa
24. Kozłowska Emilia Elżbieta
25. Kozłowska Jolanta
26. Kozłowska Ewa
27. Krawczyk Andrzej
28. Krukowska Renata
29. Kuczewska Małgorzata
30. Kuliś Barbara
31. Laszczkowska Marianna
32. Malewicki Konrad Mariusz
33. Malinowska Renata Teresa
34. Małachowski Sławomir Karol
35. Milanowski Dariusz
36. Miniewicz Janusz Antoni
37. Młynarczyk Beata
38. Nowicka Alicja
39. Obrycka Anna Elżbieta
40. Olszewski Bogdan
41. Orzechowska Barbara
42. Pawełek Małgorzata Jadwiga
43. Pilecka Edyta Małgorzata
44. Poniatowska Krystyna
45. Rutkowska Elżbieta
46. Samełko Małgorzata
47. Siedlecka Renata
48. Sierbińska Renata
49. Skrodzka Małgorzata
50. Sokołowska Ewa
51. Strumiłowska Małgorzata
52. Supiński Krzysztof
53. Surgiewicz Grażyna
54. Szaciłowksa Katarzyna Anna
55. Tarnacka Barbara
56. Trzaska Wanda
57. Tyszko Halina Małgorzata
58. Wielgat Krzysztof
59. Włodkowska Aldona
60. Ziemkiewicz Bernard
61. Ziemkiewicz Mariola

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
325
Odsłon artykułów:
869660

Gościmy:

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.