Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

ABSOLWENCI -1984r.

1. Bagińska Alicja
2. Bednarczyk Janina
3. Borawski Jarosław
4. Bukowska Joanna
5. Chrościelewski Krzysztof
6. Chrzanowska Wiesława
7. Cwaliński Waldemar
8. Dąbrowska Elżbieta
9. Dęby Leszek
10. Doliwa Danuta
11. Dziergowska Maria
12. Dzięgielewska Wiesława
13. Dzięgielewski Marek
14. Fabrycka Ewa
15. Fidura Hanna
16. Gałązka Ewa
17. Godlewski Krzysztof
18. Jachimska Jadwiga
19. Jagłowska Zofia
20. Jarosik Elżbieta
21. Jaśkowska Elżbieta
22. Jurska Grażyna
23. Karpińska Małgorzata 
24. Kłos Bożena Lucyna
25. Komor Jolanta
26. Kotarski Andrzej
27. Kozikowska Bożena Ewa
28. Kozikowska Marzena Barbara
29. Kuczewska Barbara
30. Lipska Urszula
31. Łempicka Maria
32. Makowska Bogumiła
33. Malinowska Barbara
34. Malinowska Urszula
35. Marczykowski Bogdan
36. Matysiewicz Jarosław
37. Metelska Bogusława Lucyna
38. Michałowski Jan
39. Mikulska Alicja
40. Modzelewska Bożena
41. Modzelewski Zbigniew
42. Mościcka Dorota
43. Mydlińska Hanna Małgorzata
44. Niczewska Barbara
45. Ochman Iwona
46. Organek Jan
47. Paszkowski Dariusz
48. Płońska Iwona
49. Podbielska Urszula
50. Poniatowska Bożena
51. Popko Ryszard
52. Pradzka Beata
53. Prościo Maria
54. Pulwin Renata
55. Rańko Lucyna
56. Rogińska Teresa
57. Rutkowska Teresa
58. Rynkiewicz Barbara
59. Serafin Bogumiła
60. Skibiniewska Krystyna
61. Staniszewska Alicja
62. Stęporowska Alicja
63. Sulewski Sylwester
64. Synowczyk Teresa
65. Szurna Anna
66. Śliwiński Rafał Konrad
67. Wasilewski Arkadiusz
68. Wernoch Marzena
69. Włodkowski Leszek
70. Wołkońska Krystyna
71. Wróblewska Dorota Maria
72. Zaborowski Wiesław
73. Zalewska Gabriela
74. Zalewska Krystyna Anna
75. Żmijewska Lilia Danuta

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
322
Odsłon artykułów:
819596

Gościmy:

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.