Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

ABSOLWENCI -1982r.

1. Alicki Sławomir
2. Arciszewska Maria Jolanta
3. Bagińska Maria Teresa
4. Baldachowska Elżbieta
5. Barszczewski Edward
6. Białasiewicz Krzysztof
7. Bielecka Bożena
8. Borawska Bożena
9. Brajczewska Maria
10. Chmielewska Bogumiła
11. Chodnicka Zofia
12. Hodun Grzegorz
13. Chojnowski Aleksander
14. Chrościelewski Eugeniusz Krzysztof
15. Cichowska Teresa
16. Ciecierska Alina
17. Czochara Bogusław
18. Ćwikłowska Jolanta
19. Dawidowska Danuta
20. Dawidowska Jolanta
21. Długołęcka Teresa
22. Dobrzycka Elżbieta
23. Dobrzyńska Barbara
24. Domełła Zofia
25. Drobińska Celina
26. Drzymkowska Teresa
27. Fadrowska Celina
28. Gardocki Eugeniusz
29. Gęślicka Anna
30. Goliczewska Krystyna
31. Gorzoch Danuta
32. Grabowski Stanisław
33. Jagielska Krystyna
34. Jaroś Andrzej
35. Kisielewska Marianna Alicja
36. Kitlas Józefa
37. Kolenda Zbigniew
38. Konopka Janusz Stanisław
39. Laszczkowska Barbara
40. Lesiewicz Elżbieta
41. Liszewska Mariola
42. Łaciński Wojciech
43. Łaguna Irena Mariola
44. Łowczyńska Jadwiga
45. Makuszewska Danuta
46. Małachowska Krystyna
47. Marcinkiewicz Janusz
48. Mikucki Remigiusz
49. Mioduszewska Janina Zenobia
50. Młodzianowski Mirosław
51. Mocarska Ewa
52. Modzelewska Alicja
53. Nagórka Dnauta
54. Nitkowska Jolanta
55. Ogrodnik Henryk
56. Organek Małgorzata
57. Orłowski Stefan Mirosław
58. Parda Elżbieta
59. Parzych Zdzisław
60. Petkowski Krzysztof
61. Piekarski Krzysztof
62. Pieńczykowska Anna
63. Rafałowska Maria
64. Rogiński Stanisław
65. Rożyński Witold Wiesław
66. Różański Piotr
67. Rybacka Elżbieta
68. Rydzewska Bożena
69. Sebunia Mirosław
70. Siemaszko Elżbieta
71. Sikorski Jarosław
72. Skibiniewska Bogumiła
73. Smolińska Elżbieta
74. Stankiewicz Krystyna
75. Strzelczyk Wiesław
76. Sulewska Barbara
77. Sulima Grażyna
78. Szelong Maria Jolanta
79. Szmyglewski Janusz
80. Wasilewski Jerzy
81. Wernoch Zenon
82. Wiszowata Bogumiała
83. Wróblewski Wojciech Artur
84. Wróblewska Alina
85. Wyrzykowski Mirosław
86. Wysocka Krystyna
87. Zalewska Bożena Danuta
88. Zalewska Ewa
89. Zielińska Ewa

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
310
Odsłon artykułów:
788145

Gościmy:

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.