Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

ABSOLWENCI -1980r.

1. Andraka Alicja
2. Bagińska Krystyna
3. Banach Maria
4. Bieńkowska Bożena
5. Borawska Anna
6. Bujno Wiesław
7. Chmielewski Jan
8. Chomiczewski Krzysztof Antoni
9. Danowski Waldemar
10. Dawidowska Jadwiga
11. Dereszkiewicz Bogumiła
12. Długołęcka Lucyna
13. Grądzka Barbara
14. Dzierzgowska Barbara Grażyna
15. Gawędzka Jolanta
16. Głębocka Bogusława
17. Górska Wiesława
18. Grabowska Agata Elżbieta
19. Grodzka Irena
20. Gryczan Barbara
21. Gutowska Danuta
22. Ilczuk Elżbieta
23. Jagłowska Grażyna
24. Jamroz Barbara Helena
25. Jaśkowski Tadeusz
26. Karwowska Anna Bożena
27. Komorowska Danuta Bożena
28. Korycińska Teresa
29. Kosakowska Alicja
30. Kotarska Elżbieta
31. Kotowski Krzysztof
32. Kuczyński Ryszard
33. Lamko Barbara
34. Lemańska Teresa Elżbieta
35. Łuba Anna
36. Łupiańczyk Alina Krystyna
37. Modzelewska Danuta
38. Mojżuk Maryla
39. Mołs Krzysztof
40. Nitkowska Janina
41. Organek Antoni
42. Paszkowski Marian
43. Pieniążek Adam
44. Radgowska Elżbieta
45. Ramotowska Ewa
46. Rudziński Bogusław
47. Smaługa Anna
48. Smolińska Grażyna Maria
49. Szymanowska Barbara
50. Świątkowska Lilia
51. Świderska Ewa Janina
52. Tarnowska Henryka Teresa
53. Tyszko Alina
54. Węgoborska Barbara
55. Wiska Lucyna
56. Witosław Elżbieta Halina
57. Wróbel Leszek
58. Wutka Barbara
59. Zabielski Jarosław
60. Zalewska Jadwiga
61. Zalewski Stanisław
62. Zarzecki Stanisław
63. Bagińska Hanna
64. Berć Krystyna
65. Borusiewicz Andrzej
66. Chmielewski Bogdan
67. Daniszewska Bożena
68. Fabrycki Sławomir Jan
69. Fiłonowicz Teresa
70. Jamiński Adam
71. Jarosik Wiesława
72. Jurski Andrzej Krzysztof
73. Kapusta Marzanna Lucyna
74. Karwowski Andrzej
75. Konopko Ryszard
76. Krysztofik Zofia
77. Ostaszewski Mirosław
78. Paczyński Marek Edward
79. Pałasiewicz Antoni
80. Rudziewicz Danuta
81. Sakowska Wanda
82. Siedlecki Marek
83. Szymanowski Mirosław
84. Śledziewska Zofia
85. Świderska Elżbieta
86. Walendzik Henryk
87. Wolwark Wiesław
88. Wróblewska Jadwiga

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
288
Odsłon artykułów:
715970

Gościmy:

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.