Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

ABSOLWENCI -1979r.

1. Bednarko Janusz
2. Bogdan Irena
3. Bogdańska Halina
4. Borawska Grażyna
5. Borawska Hanna
6. Borkowski Waldemar
7. Brzóska Mirosław
8. Brzóska Tadeusz
9. Cebeliński Mirosław
10. Chodnicka Jolanta Urszula
11. Chojnowska Elżbieta
12. Cichocka Teresa
13. Ćwikowski Antoni Jan
14. Danowska Irena
15. Darmetko Jadwiga
16. Dziekońska Teresa
17. Dzięgielewska Danuta
18. Finfando Anna
19. Gardocka Teresa
20. Golubiewski Lech
21. Grabowski Ireneusz
22. Grzesiukiewicz Lech
23. Haponik Romuald
24. Jambrzycka Wincenta
25. Janczewska Henryka
26. Kalinowska Jadwiga Barbara
27. Kapusta Marzanna Lucyna
28. Klimaszewski Bogdan
29. Koniecko Barbara
30. Konopka Krzysztof
31. Kosmaczewski Jan Maciej
32. Kozikowska Regina
33. Kozłowska Barbara
34. Laskowska Alina Maria
35. Laszczkowska Apolonia
36. Laszczkowska Halina
37. Liberacka Marianna
38. Lichota Danuta
39. Litwicki Alojzy
40. Łaguna Kinga
41. Marcińczyk Barbara
42. Matejeski Marek
43. Matysiewicz Grażyna
44. Męczkowska Elżbieta Barbara
45. Męczkowska Emilia
46. Milewski Jarosław
47. Mocarski Dominik
48. Nerwińska Emilia
49. Niedbała Helena
50. Nitkowska Krystyna
51. Oleaczek Lech
52. Ostrowski Sławomir
53. Pałasiewicz Małgorzata
54. Pietrzykowska Grażyna Maria
55. Piwko Barbara
56. Płochocka Urszula
57. Poszyler Andrzej
58. Przyborowska Wiesława
59. Puchacz Danuta
60. Puczel Henryka Janina
61. Rogowska Danuta
62. Sieczkowska Pelagia
63. Siedlecki Marek
64. Siedlecki Ryszard
65. Sienicka Bożena
66. Skrodzki Jarosław
67. Smolak Ewa Bogusława
68. Sokołowski Andrzej
69. Sosnowska Krystyna
70. Stankowska Zofia
71. Stańczuk Anna
72. Stradczuk Renata
73. Sulewski Leszek
74. Święcińska Zofia
75. Szadurska Alicja
76. Szeszko Irena
77. Szleter Henryk
78. Szlejter Stanisław
79. Szlendak Grażyna
80. Szumska Krystyna
81. Śledziewska Teresa
82. Uszyńska Maria Jolanta
83. Wiska Weronika
84. Wiszowata Jolanta
85. Wojsz Cezary Wojciech
86. Wróblewska Teresa
87. Wszeborowski Szczepan
88. Wysocki Stefan
89. Zarzecka Anna
90. Zawadzka Anna

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
323
Odsłon artykułów:
838900

Gościmy:

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.