Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

ABSOLWENCI -1976r.

1. Augustowski Lech Kazimierz
2. Banach Elżbieta
3. Capała Grażyna
4. Chancewicz Lilia
5. Chołko Helena
6. Cieciuch Halina
7. Cwaliński Jan
8. Cywiński Kazimierz
9. Czyżewska Zofia
10. Dola Teresa
11. Drobiński Wiesław
12. Gąsiewski Ryszard
13. Grabowski Andrzej
14. Jabłoński Wldemar
15. Kiciński Marek Wiktor
16. Kierznowska Maria
17. Konecko Halina
18. Kotarska Irena
19. Krawcewicz Barbara
20. Kuc Jarosław
21. Kuczyński Józef
22. Lipińska Alina Elżbieta
23. Łapińska Wiesława
24. Łaszcz Zdzisław
25. Ławska Teresa
26. Łaniewska Grażyna
27. Łosiewicz Jan
28. Malinowska Teresa
29. Markowski Tadeusz
30. Mazur Jerzy Stanisław
31. Mocarski Jan
32. Mojżuk Grażyna
33. Mroczkowski Tadeusz
34. Mroczkowski Wiesław
35. Muczyńska Danuta
36. Mulewska Krystyna
37. Niebrzydowski Jarosław
38. Obiedzińska Barbara
39. Obrycki Kazimierz
40. Olszak Teresa Halina
41. Olszyńska Teresa
42. Ostaszewski Stanisław
43. Pachucka Jadwiga
44. Piaszczyńska Krystyna
45. Ramotowska Genowefa
46. Rogowska Alicja
47. Sierodzka Halina
48. Skrodzka Elzbieta
49. Skrodzka Wiesława
50. Sokołowska Jolanta
51. Stefanowicz Ryszard
52. Szleszyńska Alicja
53. Świderska Jolanta
54. Świderska Romualda
55. Tokarzewska Teresa
56. Treska Danuta
57. Wasilewski Mariusz
58. Wasyluk Witalis
59. Wronko Anna Grażyna
60. Zagroba Danuta
61. Zalewska Anna
62. Zawadzka Teresa
63. Zieliński Wiesław
64. Żmijewska Danuta

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
325
Odsłon artykułów:
869804

Gościmy:

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.