Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

ABSOLWENCI -1974r.

1. Bednarowicz Teresa
2. Białobrzeska Janina
3. Bobrowicz Daniel
4. Bołtruczuk Jan
5. Bogdziewicz Michał
6. Chrostowski Henryk
7. Chrostowska Irena
8. Chrościelewski Witold
9. Dąbrowski Mieczysław
10. Dobrzycka Grażyna
11. Domurat Anna
12. Kaliszewska Barbara
13. Karwowski Jerzy
14. Koniecko Ryszard
15. Konert Andrzej
16. Konopka Teresa
17. Konopko Krzysztof
18. Korenkiewicz Stanisław
19. Laskowska Lucyna
20. Liszewski Bolesław
21. Łoszewska Mirosława
22. Modzelewska Irena
23. Mogielnicka Czesława
24. Oliasz Edward
25. Pawluk Elżbieta
26. Puchalski Antoni
27. Purzeczko Mirosław
28. Rogowska Krystyna
29. Rogowski Jan
30. Skowrońska Krystyna
31. Stachelek Mirosław
32. Szurno Janina
33. Wiśniewska Halina
34. Włodkowski Andrzej
35. Wojciechowska Bożena Jadwiga
36. Żołobowski Witold
37. Bobek Krystyna
38. Bogdan Zofia
39. Borawska Janina
40. Chmielewska Zofia
41. Dąbrowska Danuta
42. Dąbrowska Halina
43. Domańska Anna
44. Domański Andrzej
45. Drobińska Lucyna Anna
46. Fabrycka Wincenta Alicja
47. Gojszewska Stanisława
48. Gniazdowska Lucyna
49. Grądzka Krystyna
50. Gandżwiłł Ewa
51. Karwowska Zofia
52. Kiciński Aleksander
53. Kurkowski Tadeusz
54. Łebkowska Wanda
55. Malinowska Jadwiga
56. Milewska Zofia
57. Muczyński Zdzisław
58. Obiedzińska Elżbieta
59. Olszewska Teresa
60. Olszyński Daniel
61. Organek Rozalia
62. Orłowski Tadeusz
63. Ostaszewski Sławomir
64. Stępnowska Bożena
65. Stępnowska Irena
66. Szulc Zdzisława
67. Ugolik Bożena Danuta
68. Zawadzka Gabriela
69. Żukowski Jan
70. Żebrowska Aniela
71. Warmus Krystyna

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
325
Odsłon artykułów:
869785

Gościmy:

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.