Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Branżowa Szkoła I stopnia

    Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

4-letnie Technikum, zawód: Technik żywienia i usług gastronomicznych
1. Bałdyga Adam
2. Czyżyńska Justyna
3. Danowska Izabela
4. Dawidowska Dorota
5. Gałązka Aleksandra
6. Gardocki Daniel
7. Jachimczyk Kamila
8. Kozikowski Robert
9. Malinowska Karolina
10.Malinowska Katarzyna
11.Obrycka Sylwia
12.Organek Magdalena
13.Przyborowska Agnieszka
14.Supińska Karolina Joanna
15.Wojewoda Aleksandra
16.Wróblewska Katarzyna
17.Zyskowska Paulina

4-letnie Technikum, zawód: Technik budownictwa
1. Babul Łukasz
2. Krukowski Bartłomiej
3. Roman Karolina
4. Szyszko Mateusz
5. Wilczewski Radosław
6. Wilczewski Norbert

4-letnie Technikum, zawód: Technik rolnik
1. Bukowski Sylwester
2. Kadyszewski Paweł
3. Komosiński Damian
4. Modzelewski Maciej
5. Perkowski Kamil
6. Sztachelski Sylwester
7. Wierciszewski Adrian
8. Zieliński Piotr

4-letnie Technikum, zawód: Technik hotelarstwa
1. Błażewicz Magdalena
2. Dodis Sofia
3. Grzymkowska Anna
4. Kondratowicz Barbara
5. Kownacka Zuzanna
6. Kwieciński Jakub
7. Poźniak Patryk
8. Purwin Ewa
9. Turowski Patryk
10.Wiśniewska Weronika
11.Wnęk Aleksandra

3-letnia Zasadnicza Szkoła Zawodowa, zawód: Wielozawodowa
1. Borawski Piotr
2. Borkowski Marcin
3. Bućko Mateusz
4. Drozdowski Michał
5. Drożęcka Anna
6. Drożęcki Krzysztof
7. Karwowski Błażej
8. Karwowski Jakub
9. Komosińska Agnieszka
10.Kozikowski Patryk
11.Kudrawiec Ola
12.Mazurek Wojciech
13.Milewska Agnieszka Patrycja
14.Modzelewski Wojciech
15.Organek Katarzyna
16.Pacewicz Patrycja
17.Radzajewski Krystian
18.Ramotowski Piotr
19.Sadowska Natalia Ewelina
20.Stęporowska Marlena
21.Szukis Julia
22.Śmiarowska Katarzyna
23.Wilczeski Patryk
24.Wiśniewska Weronika
25.Zalewski Rafał

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
416
Odsłon artykułów:
1543637

Gościmy:

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.