Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • Technik Architektury Krajobrazu

    Technik Architektury Krajobrazu

  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

    Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej - Nowość

  • Technik Hotelarstwa

    Technik Hotelarstwa

  • Technik Weterynarii

    Technik Weterynarii - Nowość

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

    Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Technik Budownictwa

    Technik Budownictwa

  • Technik Rolnik

    Technik Rolnik

  • Zasadnicza Szkoła Zawodowa

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

ABSOLWENCI -2000.

1. Artemiak Sylwia
2. Babul Marcin
3. Bagińska Elżbieta
4. Berć Grzegorz
5. Biedrzycka Bożena
6. Biedrzycka Magdalena
7. Borawska Anna
8. Borowski Tomasz
9. Chmiel Damian
10. Danowska Anna
11. Danowski Wiesław
12. Darwicka Alfreda
13. Darwicka Małgorzata
14. Dołęga Agnieszka
15. Domuracka Anna
16. Filipkowski Paweł
17. Gardocka Justyna
18. Główczyńska Justyna
19. Górski Łukasz
20. Gryczkowska Anna
21. Gryżewska Emilia
22. Grzymała Adam
23. Jachimska Edyta
24. Jakacka Iwona
25. Jankowska Magdalena
26. Jarosińska Anna
27. Kalinowska Katarzyna
28. Kania Iwona
29. Kiełczewski Grzegorz
30. Kijanowska Joanna
31. Kiluk Radosław
32. Krajewski Marcin
33. Krasińska Ewa
34. Ławski Łukasz
35. Łazowski Tomasz
36. Malinowska Elżbieta
37. Mościcki Robert
38. Motycka Agata
39. Marciniak Grażyna
40. Murawka Anna Małgorzata
41. Murawska Anna
42. Niczewska Anna
43. Niemira Anna Mirosława
44. Nietupska Justyna
45. Pieńczykowska Bożena
46. Pietruchowski Robert
47. Pikulińska Izabela Katarzyna
48. Rakowska Agata
49. Randzio Agnieszka
50. Rogińska Agnieszka
51. Rogińska Ewa
52. Rogowska Anna
53. Salwowska Anna
54. Sienkiewicz Marzena
55. Sikorska Monika
56. Sochacki Karol 
57. Sokołowski Robert
58. Staniszewski Wojciech
59. Sulima Cecylia
60. Surawska Anna
61. Szumska Katarzyna
62. Szydłowski Krzysztof
63. Walczak Robert
64. Wasilewska Katarzyna
65. Wojsław Marek
66. Wróblewska Małgorzata
67. Wróblewska Marta
68. Wysocka Aldona
69. Wysocka Marta
70. Zabłocki Paweł
71. Zagroba Sylwia
72. Ziemkowski Marcin Adam
73. Żukowski Norbert

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

4-letnie Technikum, zawód: Technik żywienia i usług gastronomicznych
1. Borkowska Ewelina
2. Dobrzycka Iwona
3. Gryczkowska Magda
4. Laszczkowski Karol
5. Malinowska Klaudia
6. Nowogrodzka Martyna
7. Olechowska Martyna
8. Purwin Anna
9. Sulewska Agnieszka
10.Węgrzyn Dawid
11.Węgrzyn Damian
12.Więcławska Kinga
13.Włodkowska Ola

4-letnie Technikum, zawód: Technik rolnik
1. Drzazgowski Mateusz
2. Karwowski Dariusz
3. Komosiński Tomasz
4. Koniecko Arkadiusz
5. Krasiński Marcin
6. Krupiński Adam
7. Maśliński Szymon
8. Piaszczyński Radosław
9. Pięczykowski Sebastian
10. Rydzewski Mateusz
11.Szleszyński Krystian
12. Świderski Daniel
13. Zawistowski Daniel

4- letnie Technikum,zawód: Technik budownictwa
1. Duba Przemysław
2. Fajfer Łukasz
3. Łowczykowski Kamil
4. Mróz Kamil
5. Piotrowski Daniel
6. Szczepkowski Łukasz

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

4-letnie Technikum, zawód: Technik żywienia i usług gastronomicznych
1. Borawski Wojciech
2. Bukowska Aneta
3.Cybula Agnieszka
4. Danowska Magda
5. Dziekoński Damian
6. Dzięgielewska Klaudia
7. Gardynecki Damian
8. Grzymała Katarzyna
9. Gutowska Paulina
10. Jaśkowska Klaudia
11. Kalinowska Agnieszka
12. Kołomyjska Malwina
13. Kordaszewska Katarzyna
14. Kozłowska Magdalena
15. Kozłowska Joanna
16. Łepkowska Renata
17. Malinowski Krzysztof
18. Purwin Aleksandra
19. Rydzewska Kinga
20. Szymkiewicz Kamil
21. Wilczewska Sylwia
22. Wróblewski Michał
23. Zawistowski Łukasz

4-letnie Technikum, zawód: Technik hotelarstwa
1. Karwowska Justyna
2. Lekenta Karolina
3. Lubińska Marta
4. Modzelewska Karolina
5. Ostaszewska Aleksandra
6. Poniatowska Milena
7. Rydzewska Martyna
8. Wilczewska Monika
9. Wysk Monika
10. Żebrowski Adrian

4-letnie Technikum, zawód: Technik budownictwa
1. Andre Kamil
2. Borchert Jacek
3. Jegliński Rafał
4. Krasiński Marcin
5. Lekienta Grzegorz
6. Rzodkiewicz Mateusz
7. Sulewski Rafał
8. Szczepkowski Bartosz
9. Turowski Kamil
10. Zyskowski Jakub
11. Zyskowski Sebastian

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

4-letnie Technikum, zawód: Technik hotelarstwa

1. Dębiński Karol
2. Dobrydnio Beata
3. Duda Katarzyna
4. Glińska Karolina
5. Grabowska Wioleta
6. Kłos Magdalena
7. Kowalczyk Monika Katarzyna
8. Lubińska Izabela
9. Mierzejewska Ewa
10. Nikonowicz Mariola
11. Organek Aleksandra Jowita
12. Ramatowska Karolina
13. Rogalska Magda
14. Święćkowska Beata
15. Tomczyk Anna
16. Walisiewicz Paulina

4-letnie Technikum, zawód: Technik żywienia i gospodarstwa domowego

1. Baczewska Iwona
2. Brzostowska Justyna
3. Duda Małgorzata
4. Gałązka Sylwia
5. Jaczun Tomasz
6. Jurczykowska Grażyna
7. Kalankiewicz Katarzyna
8. Marek Agnieszka
9. Mońko Dawid Marek
10. Nowogrodzka Magdalena
11. Pogocka Aleksandra
12. Poniatowska Sylwia
13. Przybyszewska Sylwia
14. Wróblewski Cezary
15. Wszeborowska Justyna
16. Wszeborowska Wioleta

4-letnie Technikum, zawód: Technik rolnik

1. Cebeliński Szymon
2. Gryczan Janusz
3. Konopko Łukasz
4. Miliszewski Bartosz Emil
5. Pogorzelski Rafał Rajmund
6. Rawa Łukasz
7. Rutkowska Agnieszka
8. Sztramko Konrad
9. Wilczewski Łukasz

4-letnie Technikum,zawód: Technik budownictwa
1. Bukowski Hubert
2. Chorosz Kamil
3. Downar Rafał
4. Fadrowski Krystian
5. Fidyk Kamil
6. Gardocki Cezary
7. Grzybowski Denis
8. Jastrzębski Paweł
9. Jórz Rafał
10.Kalinowski Marcin
11.Klukowski Mateusz
12.Kmit Przemysław
13.Kozikowski Mariusz
14.Kozikowski Mateusz
15.Mościcki Łukasz
16.Nikonowicz Łukasz
17.Obrycki Piotr
18.Samoszuk Paweł Władysław
19.Sawicki Michał
20.Sokołowski Artur
21.Sokołowski Karol
22.Stefanowicz Arkadiusz
23.Szyszkowski Mateusz

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

ABSOLWENCI -1973r.

1. Bebłowski Stanisław
2. Bożenna Cybulska
3. Bukowska Cecylia
4. Burzyńska Zofia
5. Cebelińska Krystyna
6. Chrzanowska Zofia
7. Ciborowska Marianna
8. Ciborowska Teresa Helena
9. Cukrowska Zofia
10. Czarniewska Anna Krystyna
11. Duba Ryszard
12. Duchnowska Halina Marianna
13. Ejdys Marianna
14. Frączkowska Teresa Grażyna
15. Galińska Grażyna
16. Gałko Stanisław
17. Gizelbach Lech Andrzej
18. Gugnowska Gabriela
19. Janowicz Anna
20. Kaplo Jerzy
21. Karpińska Krystyna
22. Karwacki Bogdan
23. Karwowska Henryka
24. Karwowska Irena
25. Kępka Grzegorz
26. Kochańska Teresa
27. Koniecko Krystyna Barbara
28. Koniecko Teresa
29. Konopka Tadeusz
30. Kozłowski Stanisław
31. Kuczyńska Narcyza
32. Kuczyński Tomasz
33. Kujałowicz Maria
34. Lebiedziński Jan
35. Lichota Jadwiga
36. Łańcow Walentyna
37. Malinowska Krystyna
38. Mazur Janusz Kazimierz
39. Mieczkowska Halina
40. Modzelewska Elżbieta
41. Modzelewski Ryszard
42. Murawska Wanda
43. Pieńczykowski Witold
44. Poniatowski Zbigniew Andrzej
45. Rogalski Andrzej
46. Rogowski Igor Jarosław
47. Sierbiński Wacław
48. Skrodzki Jan
49. Sulewska Anna
50. Szlejter Elżbieta
51. Trzaska Halina
52. Turowska Krystyna
53. Turowska Wiesława
54. Tworkowska Janina
55. Urbanowicz Zofia
56. Walencewicz Zofia
57. Wiktorzak Irena
58. Wiśniewski Kazimierz
59. Wróblewska Elżbieta
60. Waszczeniuk Tadeusz
61. Zakrzewska Zdzisława
62. Zawadzka Irena
63. Zeniuk Teresa
64. Zyskowska Lucyna
65. Żebrowska Halina
66. Żochowska Elżbieta

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

4-letnie Technikum, zawód: Technik żywienia i gospodarstwa domowego
1. Archacka Agnieszka Ewa
2. Balcewicz Krystiana Aleksandra
3. Bałdyga Ewa
4. Blaszko Kamila
5. Blaszko Weronika
6. Borawska Karolina
7. Brzósko Karolina
8. Cichocki Adam
9. Dąbrowska Aleksandra
10.Jambrzycka Angelika
11.Karwowska Marlena
12.Łepkowska Jolanta
13.Pacikowska Aneta
14.Pisanko Kamil
15.Ruszczyk Katarzyna
16.Szumska Paulina
17.Wisniewska Emilia
18.Żochowska Marta

4-letnie Technikum, zawód: Technik rolnik
1. Konopka Paweł
2. Kwieciński Karol
3. Lebiedziński Patryk
4. Purwin Kamil
5. Święciński Mateusz
6. Wojewoda Rafał
7. Wszeborowski Krystian
8. Zyskowski Jerzy Józef

4-letnie Technikum, zawód: Technik budownictwa
1. Boguszewski Kamil
2. Kowalewski Grzegorz
3. Kurzyna Marek
4. Narolewski Patryk
5. Sypytkowski Piotr
6. Szymkiewicz Norbert
7. Tarnacki Karol
8. Wilczeski Adam

4-letnie Technikum,zawód: Technik hotelarstwa
1. Cybulski Rafał
2. Czajko Monika
3. Kucharski Łukasz
4. Łynka Paulina
5. Michalski Grzegorz
6. Niełacna Adriana
7. Stelmaszyńska Martyna
8. Szumska Martyna
9. Waszkiewicz Anna
10.Włodkowska Magdalena
11.Zamojska Justyna

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

4-letnie Technikum, zawód: Technik ekonomista
1. Cybula Janusz
2. Cybula Natalia
3. Kalinowski Paweł
4. Kurzyna Krzysztof
5. Łepkowski Łukasz
6. Masłowska Martyna
7. Nikonowicz Dariusz
8. Ruszczyk Krzysztof
9. Świderski Sebastian
10.Wińska Beata
11.Zalewska Angelika

4-letnie Technikum, zawód: Technik budownictwa
1. Bikowski Wojciech
2. Dobrzycki Paweł
3. Łaszcz Sebastian
4. Łempicki Radosław
5. Męczkowski Michał
6. Orzechowski Patryk
7. Siniła Hubert
8. Stypułkowski Maciej
9. Sulewski Łukasz

4-letnie Technikum, zawód: Technik żywienia i gospodarstwa domowego
1. Gwiazdowski Wojciech
2. Jambrzycka Justyna
3. Konopka Mateusz
4. Kordaszewska Milena
5. Łebkowski Damian
6. Masłowska Karolina
7. Ostaszewska Zuzanna
8. Parzych Milena
9. Pruszkowska Agnieszka
10.Ramotowska Barbara
11.Wernoch Magdalena
12.Wiśniewska Katarzyna
13.Zalewska Magdalena
14.Zdziechowicz Ewelina

4-letnie Technikum, zawód: Technik hotelarstwa
1. Bieńkowski Dariusz
2. Borkowska Sylwia
3. Dębińska Joanna
4. Dziekoński Łukasz
5. Goliczewska Katarzyna
6. Komosińska Monika
7. Korwek Monika
8. Łowczykowska Anna
9. Sokołowska Justyna
10.Sosnowski Tomasz

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

4-letnie Technikum, zawód: Technik hotelarstwa

1. Budnik Katarzyna
2. Czyżyński Łukasz
3. Dawidowska Kinga
4. Dudkowska Małgorzata
5. Jakubowski Grzegorz Mateusz
6. Kotowska Karolina
7. Kuczyc Katarzyna
8. Kujkowska Anna
9. Lubińska Marlena 
10. Malinowska Aleksandra 
11. Pachucka Agata Michalina
12. Rydzewski Dawid
13. Sokołowska Anita
14. Szczesna Martyna
15. Zaleśkiewicz Damian
16. Zawistowski Łukasz
17. Żelazna Justyna

4-letnie Technikum, zawód: Technik rolnik

1. Barankiewicz Mateusz
2. Czyżewski Łukasz
3. Danowski Paweł
4. Gosiewski Hubert
5. Jamiński Krzysztof
6. Kuczyński Łukasz
7. Pawlin Kamil
8. Wiszniewski Tomasz

4-letnie Technikum, zawód: Technik budownictwa
1. Bogdan Janusz
2. Chrostowski Mariusz
3. Chrzanowski Daniel
4. Danilewski Jakub
5. Drozdowski Damian
6. Gałecki Jakub
7. Grabowski Piotr
8. Kołomyjski Adam
9. Komosiński Robert
10.Korzeniecki Kamil
11.Krochmal Kamil
12.Maciora Dawid
13.Milewski Mateusz
14.Poniatowski Damian
15.Wołyniec Marcin

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

4- letnie Technikum, zawód: Technik rolnik

 

1. Dawidowski Grzegorz
2. Gardocki Mariusz
3. Jabłoński Paweł
4. Komosiński Kamil
5. Lemański Paweł
6. Łapiński Przemysław
7. Mikołajczyk Damian Karol
8. Skibniewski Marcin
9. Stypułkowski Kamil
10.Sulewski Wojciech
11.Wernoch Adam
12.Wojsław Patryk Hubert
13.Wojsław Paweł

4-letnie Technikum, zawód: Technik architektury krajobrazu

1.Bogdzio Diana
2.Byl Marcin
3.Cwalińska Katarzyna
4.Danielczyk Ewelina
5.Jankowski Daniel
6.Klimaszewski Sebastian
7.Pyliński Jakub
8.Zduńczyk Kamil
9.Żbikowski Mariusz

4-letnie Technikum,zawód: Technik hotelarstwa

1.Bieńkowski Paweł
2.Kiersznowski Damian
3.Lubińska Emilia
4.Łepkowska Ewa
5.Orłowska Sylwia
6.Pogocka Paulina
7.Szymanowska Ewa
8.Wernoch Karolina

4-letnie Technikum, zawód: Technik żywienia i gospodarstwa domowego

1. Bukowska Łucyna
2. Dębiński Marcin
3. Gordon Damian
4. Klimaszewski Radosław
5. Kruza Agnieszka
6. Markowska Anna
7. Mroczkowska Marta
8. Pachucka Monika
9. Sidorczuk Damian
10.Szczech Adrianna
11.Szczepankowski Adam
12.Truszkowska Ewa

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

4-letnie Technikum, zawód: Technik hotelarstwa

1. Chrzanowska Paulina
2. Ciborowska Anna
3. Downar Katarzyna
4. Kowalska Aneta
5. Kuczyńska Monika
6. Łaguna Rafał
7. Marchiel Olga
8. Pachucki Daniel
9. Świderski Dariusz
10. Tkaczyk Paulina

4-letnie Technikum, zawód: Technik informatyk

1. Ciborowski Adam
2. Kiler Grzegorz
3. Kotowski Damian
4. Krasiński Paweł
5. Nitkowska Joanna
6. Nowogrodzka Paulina Teresa
7. Pawłowski Tomasz
8. Rzodkiewicz Arkadiusz
9. Sypytkowski Paweł
10 Zieliński Dobromir
11.Ziemkiewicz Mateusz

4-letnie Technikum,zawód: Technik rolnik

1. Kozłowski Tomasz
2. Malinowski Jan
3. Piaszczyński Tomasz
4. Purwin Andrzej
5. Rydzewski Tomasz
6. Sierbiński Przemysław
7. Wiśniewski Adrian

4-letnie Technikum, zawód: Technik architektury krajobrazu

1. Dawidowska Magdalena
2. Jórz Adrian
3. Kochanowska Paula
4. Kozikowska Marta
5. Krzyżanowska Milena
6. Mierzejewska Paulina
7. Niedźwiecka Kinga
8. Poniatowska Monika
9. Szumska Ewelina

4-letnie Technikum, zawód: technik żywienia i gospodarstwa domowego 

1. Bandyła Wojciech 
2. Gałecka Iwona
3. Gutowska Monika
4. Jaśkowska Emilia
5. Klimaszewski Karol
6. Komosiński Daniel
7. KonopkaKamil
8. Kosińska Magdalena
9. Kuczyńska Beata
10. Kudrawiec Julita
11. Malinowska Małgorzata
12. Malinowski Dariusz
13. Modzelewski Piotr
14. Owsianko Michał
15. Sierakowska Marlena
16. Truszkowska Ewelina
17. Wolwark Katarzyna

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

IV Technikum, zawód: technik hotelarstwa.


1. Adasiewicz Monika
2. Chmielewska Milena
3. Czaplicka Sylwia
4. Hermanowska Monika
5. Lebiedzińska Daria
6. Lekenta Ewelina 
7. Malinowski Marcin
8. Paczoszka Justyna 
9. Rostek Tomasz
10.Sekściński Krzysztof
11.Skrodzka Agata
12.Smoliński Łukasz
13 Wojsław Katarzyna
14.Wolwark Anna
15.Ziarko Sylwia
16.Ziemkiewicz Urszula

IV Technikum, zawód: technik ekonomista.


1. Baryła Paweł
2. Dobrzyńska Martyna
3. Górski Robert
4. Korończuk Anna
5. Kurkowski Marcin
6. Malinowska Emilia
7. Malinowski Artur
8. Przyborowski Paweł
9. Sobiegraj Magdalena
10.Sokołowski Andrzej
11.Sołowianiuk Monika Maria
12.Synarska Katarzyna
13.Szeszko Jakub
14.Szymkiewicz Marcin
15.Tomaszewska Marlena
16.Truszkowski Tomasz
17.Waniewska Anna 

IV Technikum, zawód: technik żywienia i gospodarstwa domowego.


1. Borawska Elżbieta
2. Butkiewicz Magdalena
3. Danowska Ewelina
4. Drożeńska Ewa
5. Duda Anna
6. Fabrycka Ewelina
7. Kadyszewski Arkadiusz
8. Klepacki Paweł
9. Miller Monika
10.Pachucka Wioleta
11.Płochocka Anna
12.Szulc Katarzyna
13.Wiśniewski Karol

IV Technikum, zawód: technik rolnik.


1. Bandyła Janusz
2. Cichocki Tomasz
3. Drozdowski Mariusz
4. Jankowska Bogumiła
5. Kozikowski Artur
6. Mikulski Dariusz
7. Płoszkiewicz Jarosław
8. Sienicki Marcin
9. Sosnowski Paweł
10.Szymkiewicz Jerzy
11.Święciński Wojciech
12.Waszkiewicz Damian
13.Wójcicki Grzegorz
14.Zawistowski Kamil
15.Zyskowski Krzysztof

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

ABSOLWENCI -2006r.

1. Antosiewicz Arkadiusz
2. Baczewski Michał
3. Bagiński Damian
4. Bałdyga Marta Maria
5. Blaszko Katarzyna
6. Blaszko Monika
7. Borawska Emilia
8. Borawski Karol
9. Bukowski Łukasz
10. Czyżewska Alicja
11. Danowska Monika
12. Dauksz Ewa
13. Dębiński Marcin
14. Dondera Ewelina
15. Elbich Katarzyna
16. Filipkowska Beata
17. Gąsiewski Patryk
18. Gleba Małgorzata
19. Gładkowski Tomasz
20. Golubiewska Marzena
21. Górski Wojciech
22. Grabowska Agnieszka
23. Gutowski Michał
24. Konopka Izabela
25. Konopka Rafał
26. Kopczyńska Joanna
27. Kostrzewski Marek
28. Kozłowska Anna
29. Krajewski Rafał
30. Kuczyńska Monika
31. Malinowski Tomasz
32. Małachowski Bogdan
33. Marek Monika
34. Markowska Magdalena
35. Milewski Mateusz
36. Milewski Tomasz
37. Modzelewska Natalia
38. Motycka Ewelina
39. Mścichowska Bogusława
40. Nadborska Emilia
41. Narolewski Jacek
42. Niedźwiecka Emilia
43. Pachucki Karol
44. Pachucki Tomasz
45. Piechociński Piotr
46. Pieńczykowska Ewa
47. Piwko Piotr
48. Poniatowski Łukasz
49. Potapski Łukasz Tadeusz
50. Potęga Tomasz
51. Przyborowska Renata
52. Radzajewska Elwira
53. Romanowska Karolina
54. Siemieniewicz Agnieszka
55. Smoliński Łukasz
56. Sobolewska Beata
57. Truszkowska Monika
58. Truszkowski Jacek
59. Tuzinowski Daniel
60. Tyszkiewicz Ewelina
61. Wasilow Krystian
62. Wernoch Piotr
63. Zając Magdalena
64. Zalewska Karolina
65. Zalewska Katarzyna
66. Załuska Magdalena
67. Zimkowska Marta
68. Zyskowska Barbara
69. Zyskowska Ewa
70. Żelazko Krzysztof

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

IV Technikum, zawód: technik żywienia i gospodarstwa domowego.


1. Bielska Marta
2. Brzozowska Anna
3. Górska Marzena
4. Gwiazdowska Kinga
5. Karpińska Aneta
6. Kiersztan Anna
7. Kłos Milena
8. Kozłowska Barbara
9. Kuczyńska Katarzyna
10.Malinowska(Włodkowska)Anna
11.Malinowska Ewelina c. Jerzego
12.Malinowska Ewelina c. Jarosława
13 Pachucka Jolanta Katarzyna
14. Pieńczykowska Beata
15. Pietrewicz Eliza
16. Pruszkowska Monika
17. Sadowski Wojciech
18. Truszkowski Wojciech
19. Tyszkiewicz Małgorzata
20. Wiliński Rafał


IV Technikum, zawód: technik ekonomista.

1. Bukowska Katarzyna
2. Butkiewicz Michał
3. Cybula Paweł
4. Gardocki Krzysztof
5. Gutowska Ewa
6. Jabłońska Marlena
7. Klimaszewska Ewa
8. Kurkowska Agnieszka Ewa
9. Kurowski Karol Artur
10.Matysiewicz Łukasz
11.Mroczkowska Beata
12.Mrozowicz Marzena
13.Nitkowski Andrzej
14.Poniatowska Monika
15.Sulima Paulina
16.Szyszkowska Katarzyna
17.Wernoch Katarzyna
18.Wojsław Emil
19.Żochowska Anna


III Liceum Profilowanego (kształtowanie środowiska)

1. Bilbin Adrian
2. Danowski Krzysztof
3. Gibas Jolanta
4. Ginka Marek
5. Górski Paweł
6. Górski Piotr
7. Jankowski Emil
8. Kapla Milena
9. Karwowska Natalia
10.Kosobucki Dariusz
11.Kozłowska Ewelina
12.Mścichowski Karol
13.Płochocki Michał
14.Sulewski Marek
15.Truszkowski Krzysztof

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

IV Technikum, zawód: technik hotelarstwa.


1. Adasiewicz Milena
2. Czyżyński Paweł
3. Jastrzębski Dariusz
4. Jórska Paulina
5. Kamińska Anna
6. Lebiedzińska Angelika
7. Malinowska Izabela
8. Marek Katarzyna
9. Mikucka Małgorzata
10.Olechna Radosław
11.Osipińska Anna
12.Paszkowski Piotr
13 Perkowska Ewelina
14.Pisanko Edyta
15.Perkowska Ewelina
16.Smarżewska Iwona Jadwiga
17.Szumska Kamila
18.Szydłowski Andrzej
19.Wróblewska Marlena
20.Wysocka Aneta


IV Technikum, zawód: technik ekonomista.

1. Bobrowski Krystian
2. Danowski Mariusz Adam
3. Jabłoński Kamil
4. Kiler Mariusz
5. Kotowski Mariusz
6. Kowalewska Katarzyna
7. Kowalewska Magdalena
8. Krupa Elwira
9. Kruszyńska Emilia Ewelina
10.Lichota Przemysław
11.Marcińczyk Adam
12.Miziński Piotr
13.Modzelewski Paweł
14.Orłowska Justyna
15.Sokołowska Ewelina
16.Szyszkowska Anna
17.Turowska Ilona
18.Waniewska Agnieszka
19.Zalewski Emil


IV Technikum, zawód: technik żywienia i gospodarstwa domowego.

1. Brzozowska Ewa
2. Ciborowski Marek
3. Danowski Rafał
4. Duda Dariusz
5. Kilewski Łukasz
6. Klimaszewski Mariusz
7. Kordaszewska Sylwia
8. Lubiński Marcin
9. Maciora Rafał
10.Opiatowska Sylwia
11.Organek Krystyna
12.Sobolewska Iwona
13.Szumowski Kamil
14.Wasilewski Michał
15.Zalewski Tomasz
16.Ziemkiewicz Agnieszka
17.Kalicka Marlena

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

ABSOLWENCI -2005r.

1. Akacki Piotr
2. Bargłowska Katarzyna
3. Borkowska Emilia
4. Chmal Izabela
5. Chmielewska Monika
6. Ćwiklińska Emilia
7. Danowska Katarzyna
8. Dąbrowski Łukasz
9. Duda Zofia
10. Dzięgielewska Aneta
11. Gałązka Tomasz
12. Gazowska Wioleta
13. Gładkowska Monika
14. Graczewska Emilia
15. Gutowski Paweł
16. Jabłoński Artur
17. Jagielska Anita
18. Jórz Janusz
19. Kamińska Dorota
20. Koniecko Joanna
21. Konopka Zbigniew
22. Kuryło Łukasz
23. Malinowska Dorota
24. Makowski Bogdan Sylwester
25. Modzelewska Barbara
26. Nagraba Renata
27. Niecikowska Monika
28. Nitkowska Ewelina
29. Nowak Anna
30. Osipińska Lidia Elżbieta
31. Osipiński Grzegorz Andrzej
32. Pruszyńska Emilia
33. Siedlecka Ewelina
34. Sikora Grzegorz
35. Sikora Natalia Ilona
36. Sobolewska Monika
37. Spychała Marcin Jacek
38. Surawska Monika
39. Szymkiewicz Ewa
40. Szymkiewicz Ewelina
41. Tarnacka Wioleta
42. Tarnacki Tomasz
43. Walczak Tomasz
44. Wierciszewska Iwona 
45. Wierzbicki Tomasz
46. Wiśniewska Dorota
47. Wiśniewska Emilia
48. Włodkowski Marcin
49. Wszeborowski Łukasz
50. Zalewska Magdalena
51. Zgiec Anna
52. Żbikowska Iwona

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

ABSOLWENCI -2004r.

1. Barwikowski Jarosław
2. Akacka Beata
3. Ardzińska Monika
4. Bagiński Krzysztof
5. Bagiński Marcin
6. Banach Sebastian
7. Bargłowski Mariusz
8. Bielska Marzena
9. Borchert Artur
10. Ciszyński Adam
11. Ciszyński Krzysztof
12. Dawidowski Karol
13. Dąbrowska Monika
14. Drozd Tomasz
15. Fabrycka Justyna
16. Foltyńska Monika
17. Gajko Tomasz
18. Gardocka Patrycja
19. Godlewska Ewa
20. Golub Andrzej
21. Gordon Patrycja Marlena
22. Grzymkowska Alicja Edyta
23. Gutowska Magdalena
24. Hanek Łukasz
25. Jagłowska Sylwia Barbara
26. Jaźwińska Anna
27. Kilewski Krystian
28. Kiźliński Piotr
29. Klimaszewski Karol
30. Konwiego Marlena
31. Krasiński Marcin
32. Krupiński Daniel
33. Krymski Daniel
34. Ksepko Katarzyna
35. Kurkowski Stanisław
36. Kuryło Tomasz
37. Locman Monika
38. Lubińska Justyna
39. Łempicki Jacek
40. Łepkowski Karol
41. Malinowska Anna
42. Mierzejewska Katarzyna
43. Mikucki Marcin
44. Milewski Damian
45. Moczadło Radosław Antoni
46. Modzelewski Paweł
47. Niczewski Tomasz
48. Niedźwiedzki Bogdan
49. Niewiadomski Mariusz
50. Obiedziński Bogusław
51. Oczko Michał
52. Orłowski Tomasz Daniel
53. Pachucka Ewa
54. Pawełkowska Justyna
55. Piotrowska Justyna
56. Potęga Szymon
57. Ramotowska Katarzyna
58. Randzio Grzegorz
59. Rogowska Katarzyna
60. Rogowska Magdalena
61. Rogowska Urszula
62. Rogowski Paweł
63. Ruszczyk Arkadiusz
64. Sawicka Joanna
65. Sienkiewicz Monika
66. Sienkiewicz Sebastian
67. Sierakowski Paweł
68. Sierzputowska Katarzyna
69. Skrodzka Katarzyna
70. Stypułkowski Daniel
71. Sulima Renata
72. Szmyglewski Dariusz
73. Truszkowski Tomasz
74. Turowski Przemysław
75. Warpechowska Magdalena
76. Wernoch Izabela
77. Wiśniewska Monika Joanna
78. Wlizło Karolina
79. Zalewski Marek
80. Zawadzka Barbara
81. Zawistowski Tomasz
82. Zyskowski Marcin
83. Żelazko Paweł
84. Wierciszewski Krzysztof
85. Sztramko Łukasz

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

ABSOLWENCI -2003r.

1. Antosiewicz Monika
2. Blaszko Marzena
3. Borchert Monika
4. Brzuchalska Monika
5. Burgraf Wojciech
6. Chilińska Beata
7. Cimochowski Zbigniew
8. Czaplicki Radosław
9. Dłużniewska Bożena
10. Dobrzyński Karol
11. Dolida Paweł Karol
12. Gawek Anna Maria
13. Głowacki Marek Jan
14. Godlewska Teresa
15. Górska Beata
16. Grabowska Beata
17. Gryczan Piotr
18. Grzymkowska Anna Monika
19. Iwanczewska Mariola
20. Jamiński Paweł
21. Jarosiński Tomasz
22. Klimaszewska Magdalena
23. Konopka Mariusz
24. Krukowski Karol
25. Kuczyński Krzysztof
26. Laszczkowska Magdalena
27. Lotkowski Damian
28. Łojewska Agnieszka
29. Malinowska Joanna
30. Moczadło Grzegorz
31. Modzelewski Tomasz
32. Niebrzydowski Marcin
33. Niecikowski Mariusz
34. Odolecka Anna
35. Oleaczek Przemysław
36. Owsianko Ewelina
37. Pachucki Karol 
38. Pisowacka Monika
39. Polkowska Justyna
40. Popko Monika
41. Prejs Agnieszka
42. Rodzeń Mariusz
43. Rutkowska Agnieszka
44. Skwirowska Monika
45. Stankiewicz Justyna
46. Surawski Marcin
47. Tuzinowski Karol
48. Wika Katarzyna
49. Wiśniewski Andrzej
50. Wiśniewski Marek
51. Witkowski Rafał
52. Wojewoda Katarzyna
53. Zalewski Paweł Filip

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

ABSOLWENCI -2002r.

1. Bernecki Grzegorz
2. Anuszkiewicz Emilia
3. Bar Ewelina
4. Bloch Magdalena
5. Brzostowski Dariusz
6. Bućko Przemysław
7. Bukowska Emilia
8. Chomicz Katarzyna
9. Cybula Maciej
10. Danowska Monika
11. Danowski Piotr
12. Dardzińska Sylwia Krystyna
13. Dąbrowski Adam
14. Dembska Monika
15. Domańska Marta
16. Fidler Paweł
17. Gałaszewska Anna
18. Gardocka Małgorzata
19. Gardocka Marta
20. Gilejko Monika
21. Godlewska Anna
22. Gosiewska Renata
23. Górska Małgorzata
24. Grzybowski Marek
25. Jurska Barbara
26. Kadłubowska Katarzyna
27. Kamiński Robert
28. Kisielewska Jolanta
29. Kiźliński Paweł
30. Klimaszewska Katarzyna
31. Konopka Marta
32. Kowalczuk Katarzyna
33. Kowalewski Roman
34. Krasińska Marzena
35. Lachowicz Marta
36. Lotkowska Agnieszka
37. Lotkowska Anna
38. Łepkowska Agnieszka
39. Łepkowska Iwona
40. Łojewski Przemysław
41. Łoszewski Marcin
42. Maciejewski Piotr
43. Makowska Anna
44. Malinowska Monika
45. Marciniuk Grzegorz
46. Mikucka Agnieszka
47. Mikucka Aneta
48. Mikucka Katarzyna
49. Młodzianowska Anna
50. Modzelewska Elżbieta
51. Mościcki Paweł
52. Mulewska Joanna
53. Mulewska Urszula
54. Naruszewicz Michał
55. Niecikowski Krzysztof
56. Niedźwidzki Krzysztof
57. Obrycka Agata
58. Odolecka Zofia
59. Olejarz Rafał Ryszard
60. Oleksiewicz Bartłomiej
61. Orłowska Jadwiga
62. Paszkowski Adam
63. Pieńczykowski Marcin
64. Płoszkiewicz Urszula
65. Pogorzelski Radosław
66. Polkowska Agnieszka
67. Poniatowska Renata Magdalena
68. Rogowska Karolina
69. Rutkowska Dorota
70. Rutkowska Marlena Aleksandra
71. Sierakowska Monika
72. Sokołowska Ewelina
73. Stepnowska Karolina
74. Styczyńska Joanna
75. Sulewska Mariola
76. Szleter Aneta
77. Truszkowska Joanna
78. Truszkowski Robert
79. Turowska Agnieszka
80. Tyszko Teresa
81. Wałęga Krzysztof Kamil
82. Wasilewska Agnieszka
83. Wasilow Edyta Krystyna
84. Wielgat Beata
85. Wielgat Kamil
86. Wiencaszek Joanna Magdalena
87. Wiszowata Anna
88. Włodkowska Barbara
89. Zawistowski Paweł
90. Ziarko Agnieszka
91. Ziemkiewicz Magdalena
92. Ziemkowski Karol Krzysztof
93. Zyskowska Emilia
94. Zyskowska Sylwia

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

ABSOLWENCI -2001r.

1. Aksionów Anna
2. Arciszewska Ewa
3. Baczewska Katarzyna Anna
4. Biedrzycka Joanna
5. Borawska Aniela
6. Borawska Marta
7. Chludziński Michał
8. Chojnowska Agata
9. Chylińska Wioletta
10. Czerwińwska Julita
11. Dalecki Łukasz
12. Dąbkowska Marta
13. Dąbrowski Łukasz
14. Dec Arkadiusz
15. Domeła Joanna
16. Drobińska Monika
17. Godlewska Katarzyna
18. Golińska Monika
19. Golub Paweł
20. Grygo Magdalena
21. Gudel Izabela
22. Gurzęda Aneta
23. Hader Anna
24. Jaroś Joanna
25. Jastrzębski Paweł
26. Kamińska Agnieszka
27. Karwowski Maciej
28. Kiełczewska Agnieszka Monika
29. Kiluk Hubert
30. Kleszczewska Anna
31. Kleszczewska Ewa
32. Klimaszewska Julianna
33. Kołtonowski Cezary
34. Komorowska Agnieszka
35. Kowzon Wojciech Karol
36. Kozikowski Karol
37. Laskowski Stanisław
38. Malinowska Katarzyna
39. Malinowska Katarzyna
40. Mitrosz Radosław
41. Mroczkowska Sylwia
42. Muczyński Artur
43. Obrycki Paweł
44. Ogrodnik Tomasz Paweł
45. Orłowski Andrzej
46. Pachucka Urszula
47. Panasiuk Justyna
48. Perkowski Andrzej
49. Popko Katarzyna
50. Rogińska Wioletta
51. Rogowska Sylwia
52. Sierakowska Sylwia
53. Skrodzki Przemysław
54. Sosnowska Edyta Maria
55. Sosnowska Monika Sylwia
56. Staniszewski Krzysztof
57. Statkiewicz Mariusz
58. Tarnacki Radosław
59. Waligóra Monika
60. Waszkiewicz Anna
61. Wesołowska Aneta
62. Wieczorek Ewelina
63. Wiśniewski Tomasz
64. Włodkowski Jan
65. Wróblewski Cezary
66. Wysocka Joanna
67. Wysocki Marcin
68. Zakrzewska Marlena Agnieszka
69. Zalewska Magdalena
70. Zaremba Anna

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

ABSOLWENCI -1999r.

1. Aksjonow Mariusz
2. Bieńkowska Justyna
3. Borawska Anna
4. Cembor Emilia
5. Cichocki Grzegorz
6. Cimoch Jolanta
7. Cylwik Przemysław Michał
8. Czaplicka Agnieszka
9. Dauksz Marzena
10. Doliasz Justyna
11. Domański Piotr
12. Downar Magdalena
13. Graczewska Julita
14. Graczewska Monika
15. Grybowicz Seweryn
16. Grzybowski Marcin Robert
17. Gutowska Elżbieta
18. Gutowska Mariola
19. Jankowska Ewa
20. Jaśkowska Monika
21. Kalinowska Edyta
22. Karpińska Marzena
23. Karwowski Robert Paweł 
24. Komosińska Ewa
25. Koniecko Wioletta Teresa
26. Kopacz Mariusz
27. Kosobucka Agnieszka
28. Ksepko Monika
29. Kuczyńska Monika
30. Kukiełka Bartosz
31. Kurka Paweł
32. Kurządkowska Anna
33. Kurzątkowska Ewa
34. Kwiatkowska Barbara
35. Laskowski Tomasz
36. Liberacka Małgorzata
37. Lipski Robert
38. Malinowska Magdalena
39. Mierzejewska Irena
40. Modzelewska Sylwia
41. Mroczkowska Dorota
42. Nicikowska Iwona
43. Omelan Tomasz
44. Perzanowska Joanna
45. Prostko Zbigniew
46. Randzio Anna Hanna
47. Rutkowska Edyta
48. Sierzputowska Joanna
49. Skowroński Michał
50. Skrodzki Tomasz
51. Sobolewski Paweł
52. Sokólska Joanna
53. Soliński Tomasz
54. Sosnowska Agnieszka
55. Sosnowska Barbara
56. Szklarzewski Radosław
57. Wasilewska Barbara Ewa
58. Waszkiewicz Łukasz
59. Wierciszewska Marzena
60. Wierzbicki Michał
61. Wolwark Anna
62. Wronkowski Daniel
63. Zarzecki Wojciech
64. Zatwardnicki Przemysław
65. Ziarko Magdalena
66. Zielińska Anna
67. Zyskowski Wojciech
68. Gutowska Teresa
69. Łaguna Karol

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

ABSOLWENCI -1998r.

1. Biadun Grzegorz
2. Bielska Iwona
3. Bińkowska Magdalena
4. Blaszko Katarzyna
5. Bołądź Marta
6. Borawska Dorota
7. Buchowicz Monika
8. Budna Małgorzata
9. Cembor Magdalena
10. Chojnowska Jolanta
11. Chojnowski Przemysław
12. Chrzanowska Aneta
13. Chrzanowska Grażyna
14. Cudny Adam
15. Cwalina Agnieszka Marta
16. Cygan Renata
17. Czaplicka Barbara
18. Czyżewska Edyta
19. Danilewska Monika
20. Dembińska Agnieszka
21. Dęby Kinga
22. Duchnowska Barbara
23. Gajdzińska Małgorzata
24. Gardocka Ewa
25. Gąsiewska Monika
26. Gąska Grzegorz
27. Gliński Hubert
28. Główczyńska Marta Ewa
29. Górska Anita
30. Górska Dorota
31. Górski Arkadiusz
32. Greloch Ewa
33. Grycz Iwona
34. Grygo Małgorzata
35. Grzęda Edyta
36. Gudel Grzegorz Michał
37. Gutowska Anna
38. Gutowska Wioletta
39. Idzik Wojciech
40. Jaczyńska Monika
41. Jakuć Wioletta
42. Jankowski Jerzy
43. Jaśkowska Agnieszka
44. Kadłubowska Dorota
45. Kalinowski Adam
46. Karpińska Aneta
47. Kochanowska Edyta
48. Kołpak Ewelina Monika
49. Kondratowicz Zbigniew
50. Koniecko Anna Alicja
51. Koniecko Katarzyna 
52. Konopko Barbara
53. Kos Emila
54. Kosakowska Barbara
55. Kostrzewska Agnieszka
56. Kostrzewski Konrad
57. Kotlewski Stefan
58. Krawczyk Beata
59. Kruszyńska Jolanta
60. Kunda Mariusz
61. Laskowska Anna
62. Lipski Piotr
63. Łajewski Artur
64. Łoś Aneta
65. Łukowska Anna
66. Majewska Małgorzata
67. Masłowski Marcin
68. Miller Urszula
69. Modzelewska Agnieszka
70. Morawska Iwona
71. Nawrocka Barbara
72. Niebrzydowski Marcin
73. Olszewski Zenon
74. Popowska Elżbieta
75. Przychodzień Rafał
76. Przytulski Tomasz
77. Randzio Edyta
78. Randzio Krzysztof
79. Rzeniewicz Grzegorz
80. Sadowska Katarzyna
81. Sakowicz Anna
82. Sawicki Jacek
83. Serafin Bernadetta
84. Skarżyńska Agnieszka
85. Smoliński Krzysztof
86. Sosnowska Urszula
87. Strojanowska Izabela
88. Sulewska Agnieszka
89. Sulima Agnieszka
90. Sulima Joanna
91. Sztramko Ewa Wiesława
92. Szumowski Marcin Aleksander
93. Święćkowska Ewa
94. Tarnacka Aldona Ilona
95. Tuzinowska Anita
96. Wiluk Krzysztof
97. Winnicka Beata
98. Wiszowaty Jacek
99. Zalewska Małgorzata
100. Zawistowska Małgorzata
101. Zawistowski Marek
102. Zelman Joanna
103. Zyskowska Wioletta
104. Zyskowski Paweł
105. Żbikowski Tomasz
106. Żelazko Elżbieta
107. Żukowska Anna

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

ABSOLWENCI -1997r.

1. Arciszewska Katarzyna
2. Berć Agnieszka
3. Bieniewski Marcin
4. Bobrowski Zbigniew
5. Borawska Jolanta
6. Borkowski Paweł Piotr
7. Bukrejewska Rnata
8. Buziewicz Krystyna Anna
9. Chojnowska Lilianna
10. Czechowska Joanna Katarzyna
11. Danowska Jolanta
12. Dawidowska Ewa
13. Dawidowska Wioletta Alicja
14. Dołęga Agnieszka
15. Fidyk Beata
16. Fiodorowicz Iwona
17. Galicka Urszula
18. Goliczewska Jolanta
19. Gradziuk Jolanta
20. Gryczkowska Beata
21. Grygo Aneta
22. Jasiński Włodzimierz
23. Jaszkowska Anna
24. Jenczelewska Edyta
25. Kalinowski Sławomir
26. Karwowska Dorota
27. Karwowski Wojciech
28. Kaszeta Agnieszka
29. Kochanowska Aneta
30. Kołłątaj Przemysław
31. Konopka Dorota
32. Kopacz Dorota
33. Kopczyńska Marzena Beata
34. Kotarska Marzena
35. Krzyżanowski Marek Stanisław
36. Kuć Monika
37. Kulągowski Wojciech
38. Kuryłło Katarzyna
39. Lamko Izabela
40. Lendo Ewa
41. Łempicka Bogumiła
42. Łepkowska Monika
43. Malinowska Elżbieta
44. Mieczkowska Bożena
45. Milewska Monika
46. Moczadło Magdalena
47. Mróz Ewa
48. Muczyński Dariusz
49. Neuman Marcin
50. Niewiarowska Agnieszka
51. Nowak Karol
52. Pieńczykowska Anna
53. Pieńczykowska Sylwia
54. Piwko Magdalena Diana
55. Popławska Anna
56. Rydzewska Agnieszka
57. Skowrońska Agnieszka
58. Smolińska Agnieszka
59. Sulewska Iwona
60. Tarnowska Agnieszka
61. Tomczak Mariusz
62. Wajs Wioletta
63. Warpechowska Joanna
64. Winnicka Joanna
65. Wiszowata Monika Małgorzata
66. Włodkowski Mirosław
67. Wołyniec Magdalena
68. Wójcicka Małgorzata Ewa
69. Wróblewska Agnieszka
70. Wszeborowska Marta
71. Zduńczyk Urszula
72. Zelman Anna
73. Zielonka Anna
74. Zyskowska Aneta
75. Zyskowska Bogumiła
76. Żmijewska Grażyna

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

ABSOLWENCI -1996r.

1. Bagińska Elżbieta
2. Barszczewska Dorota
3. Bedorf Małgorzata
4. Bołtruczuk Małgorzata
5. Brzuchalska Hanna Bogusława
6. Budukiewicz Paweł
7. Cegielska Elżbieta Irena
8. Ćwikowska Monika
9. Dawidowska Marta
10. Dąbrowska Renata
11. Dembińska Małgorzata
12. Dobkowska Wioletta
13. Domalewska Grażyna
14. Domańska Dorota
15. Duda Agnieszka
16. Falkowska Magdalena Sylwia
17. Filipkowska Magdalena
18. Górska Wioletta
19. Górski Sławomir
20. Gryczkowska Agnieszka
21. Gryczkowska Beata
22. Gumińska Sylwia
23. Gwiazdowska Edyta
24. Hołub Justyna
25. Jemielity Jolanta
26. Jóźwik Joanna
27. Kossakowska Dorota Monika
28. Kozikowski Zdzisław
29. Kozłowska Małgorzata
30. Kreska Wojciech
31. Kuźmin Anna
32. Laszczkowska Wioletta Anna
33. Lotkowski Mariusz
34. Łowczykowska Alina Alicja
35. Łowczykowska Joanna Maria
36. Malinowska Ewa
37. Malinowska Iwona
38. Marcińczyk Dorota
39. Mieczkowska Wanda
40. Milewska Marta
41. Modzelewska Anna
42. Modzelewski Leszek
43. Obiedzińska Małgorzata
44. Paweł Krajewski
45. Pieńkowska Marta
46. Pieńkowski Leszek
47. Porowska Marlena
48. Pupkowska Katarzyna
49. Roczeń Wioletta 
50. Rogowska Agnieszka
51. Romanowska Marzenna
52. Ruszczyk Iwona
53. Rydzewska Anna Katarzyna
54. Sarnacka Iwona
55. Smalczyńska Ewa
56. Sobecka Marzena
57. Staniszewska Wioletta
58. Stankiewicz Katarzyna
59. Stokowski Krzysztof 
60. Suchodolska Jolanta
61. Sulewska Ewa c Franciszka
62. Sulewska Ewa c. Mariana
63. Sulińska Iwona
64. Szarnecki Stanisław
65. Szymanowska Bogumiła
66. Świderski Robert
67. Tyszka Piotr
68. Wasilewska Izabela
69. Wądołowska Dorota
70. Wisniewska Anna
71. Wiszowata Dorota Danuta
72. Włodkowska Jolanta
73. Wszeborowska Marzena
74. Zamajtys Marta Renata
75. Zielińska Ewa
76. Zyskowska Katarzyna
77. Żałoba Robert
78. Wszeborowska Marzena

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

ABSOLWENCI -1995r.

1. Borkowski Ryszard
2. Bylica Piotr Mariusz
3. Cebeliński Tomasz
4. Chrostowska Małgorzata
5. Czaplicka Ewa
6. Czaplicka Renata
7. Doliwa Andrzej
8. Doliwa Dorota
9. Gąsiorowicz Marlena
10. Gosiewska Agnieszka
11. Gosiewska Edyta Aneta
12. Jaśkowska Marzena
13. Kaplukiewicz Ewa Alicja
14. Kosińska Anita
15. Kuczyńska Beata Mariola
16. Ladzińska Beata
17. Maciorowski Michał
18. Markowska Iwona Katarzyna
19. Modzelewska Agnieszka
20. Modzelewska Dorota
21. Nowak Adam
22. Perkowska Iwona
23. Poniatowska Edyta
24. Ratomski Karol
25. Rogowska Joanna Beata
26. Rutkowska Aneta
27. Rydzewska Ewa
28. Sierakowska Agnieszka
29. Skibiniewska Monika
30. Stępniak Iwona
31. Sulewska Bernadetta
32. Surabko Renata
33. Sypytkowska Małgorzata
34. Turowska Iwona
35. Tuzinowska Mariola
36. Wasilewska Beata
37. Wądołowska Anna
38. Wiszowata Krystyna
39. Witkowska Małgorzata
40. Worotniak Tomasz
41. Zalewski Waldemar
42. Zambrowska Mariola
43. Zielińska Katarzyna

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
319
Odsłon artykułów:
808357

Gościmy:

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.