Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

29 maja pożegnaliśmy 25 absolwentów w zawodzie technik budownictwa, technik rolnik i technik żywienia. Część oficjalna z udziałem sztandaru szkoły rozpoczęła się od odśpiewania hymnu narodowego. Głos zabrali Dyrektor szkoły Pani Dyrektor Ksepko - Kurkowska, wychowawca klasy Teresa Manturo oraz ksiądz Łukasz Dawidowicz. Wszyscy życzyli im udanych dalszych wyborów życiowych. W przemówieniach nie zabrakło również odwołań do egzaminu maturalnego, który rozpocznie się już za kilka dni. Zabierający głos życzyli oczywiście jak najlepszego wyniku na tym bardzo ważnym egzaminie życiowym.
W następnej części uroczystości przystąpiono do wręczania licznych nagród i wyróżnień. Za wyniki w nauce nagrody otrzymali: Maciej Olszewski (ukończył szkołę z wyróżnieniem), Borkowska Sylwia, Łajewska Sylwia, Andruszkiewicz Adam, Klimaszewski Patryk, Organek Mateusz, Dawid Downar i Klaudia Fidura, która została nagrodzona także za czytelnictwo. Daniel Puhacewicz został doceniony za aktywność sportową. Statuetki za najwyższe wyniki na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe otrzymali Klaudia Fidura w zawodzie technik budownictwa, Przemysław Ziemkiewicz w zawodzie technik rolnik i Sylwia Borkowska w zawodzie technik żywienia. Nauczyciele przedmiotów zawodowych wręczyli też pamiątkowe dyplomy. Głos zabrała na koniec przedstawicielka absolwentów Sylwia Borkowska przy wsparciu Dawida Downara. Optymistycznie wybrzmiały cytowane słowa „To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku”. Absolwenci pięknie pożegnali się nie tylko z nauczycielami, ale indywidualnie dziękowali wszystkim pracownikom szkoły za wspólnie spędzone 4 lata. Piękne słowa podziękowania do nauczycieli i wychowawcy skierowała też mama Macieja.
Tradycyjnie swoich starszych przyjaciół żegnali młodsi uczniowie z klasy II TB. Pięknie i wzruszająco zaśpiewały uczennice z klasy II TŻW „Ostatni dzień z moją klasą”.

Wszystkim Absolwentom życzymy szerokiej drogi i powodzenia na nowym, ekscytującym etapie życia. Wierzymy, że w dorosłość wkroczycie pewnym krokiem, wyposażeni w cenną wiedzę i umiejętności zdobyte w naszej szkole, a przyjaźnie zawiązane w szkole długo jeszcze będą trwać.

 Teresa Manturo

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
545
Odsłon artykułów:
2512915

Gościmy:

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.