Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W ZS w Wojewodzinie ruszył nowy projekt „Europejska Praktyka Zawodowa” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus +. Bierze w nim udział 40 uczniów klas trzecich i drugich technikum. Projekt realizowany jest we współpracy z irlandzką firmą Your International Training w Mallow (Irlandia) w dwóch grupach. Głównym celem projektu jest doskonalenie umiejętności zawodowych oraz interpersonalnych, zdobycie oraz poszerzenie doświadczeń zawodowych w oparciu o staże zawodowe odbyte w Irlandii i Portugalii.
W niedzielę 24.04.2022 roku pierwsza grupa 20 uczniów w zawodach technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik rolnik wraz z dwoma nauczycielami wyruszyła w daleką podróż do zielonej Irlandii. Uczniowie w późnych godzinach wieczornych wylądowali na lotnisku w Shannon. Przedstawiciel firmy Your International Training, zabrał grupę do miasta portowego Youghal, położonego w południowej Irlandii w hrabstwie Cork.
W Youghal na młodzież czekały już irlandzkie rodziny i firmy u których będą gościć i odbywać praktyki przez okres najbliższych czterech tygodni.

Opiekunowie: Beata Urbańska, Olena Levchynska

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
545
Odsłon artykułów:
2512881

Gościmy:

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.