Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Matematyka to królowa nauk, a jej zadaniem w szkole jest rozwój intelektualny uczniów, kształcenie umiejętności abstrakcyjnego, logicznego i twórczego myślenia, umiejętności wnioskowania, a także stawiania i weryfikowania hipotez. Nauka matematyki to inwestycja w przyszłość tę bliższą (matura, studia) i tę dalszą (życie codzienne w sferze finansów). Ucząc się matematyki młodzi ludzie rozwijają pamięć, przygotowują się do samodzielnego rozwiązywania problemów, wyrabiają w sobie systematyczność, pracowitość i wytrwałość.
Te wszystkie przymioty uczniowie Zespołu Szkół w Wojewodzinie mają okazję kształtować na dodatkowych zajęciach z matematyki, które odbywają się w ramach projektu „Nowa ranga kształcenia zawodowego w powiecie grajewskim”. Uczestnicy spotkań mogą utrwalić materiał realizowany na lekcjach, poszerzyć zakres swojej wiedzy, czy też uzupełnić zaległości i braki.
Dzięki małej liczebności grup możliwa jest większa indywidualizacja pracy i ułatwiony jest bezpośredni kontakt z nauczycielem, co znacznie przyczynia się do poprawy wyników nauczania z matematyki. Uczniowie dostali też mały prezent w postaci kalkulatora prostego.

Teresa Manturo, Bożena Groszykspacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
545
Odsłon artykułów:
2512915

Gościmy:

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.