Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

8 kwietnia 2022 r. w ZSCKR w Rudce odbyły się Okręgowe Eliminacje XLV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Warto wspomnieć, że Olimpiada ta jest to jeden z najstarszych prestiżowych konkursów wiedzy i umiejętności praktycznych organizowanych w naszym kraju. Zgodnie z koncepcją olimpiady uczniowie szkół średnich startują w 11 blokach tematycznych. Nasza szkoła reprezentowana była w blokach: produkcja roślinna, produkcja zwierzęca, mechanizacja rolnictwa, technologia żywności, gastronomia, weterynaria. W eliminacjach startowało 128 uczestników z różnych szkół. Z naszej szkoły w eliminacjach brało udział 8 uczniów, niestety nie udało się Naszym reprezentantom zakwalifikować do etapu centralnego, ale już sam udział w eliminacjach okręgowych traktowany jest jako sukces. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za reprezentowanie Naszej szkoły.

Beata Zakrzewska

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
545
Odsłon artykułów:
2512915

Gościmy:

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.