Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dnia 05.04.2022 r. w Naszej szkole mieliśmy przyjemność gościć Zespół Rekrutacyjny 13 Batalionu Lekkiej Piechoty w Łomży, St. szer. Ewę Zaręba oraz Plut. Bogdana Wiśniewskiego. Żołnierze przedstawili naszym uczniom struktury Wojsk Obrony Terytorialnej, opowiedzieli na czym polega i jak długo trwa służba w WOT. Uczniowie dowiedzieli się m.in., że obrona i wsparcie lokalnych społeczności, nie tylko podczas sytuacji kryzysowych, są wpisane w służbę każdego żołnierza WOT. Nasi goście opowiadali również o własnych doświadczeniach, zachęcając przy tym do służby w WOT.

Dziękujemy za ciekawe spotkanie.

Osoby zainteresowane służbą w WOT, chcące uzyskać więcej informacji mogą skontaktować się z osobami prowadzącymi rekrutację klikając w link: https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl/#kontaktzrekruterem

Monika Gardocka


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
545
Odsłon artykułów:
2512915

Gościmy:

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.