Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wiosenne porządki, wiosenne zmiany, nowa pora roku i… nowe fryzury. Pięć fryzjerek z BSI, uczestniczek grajewskiego hufca wraz z dwiema absolwentkami - Ewą Chmielewską i Angeliką Dąbrowską, 23.03.2022 r. złożyło wizytę w Środowiskowym Domu Samopomocy „Pomocna dłoń” w Grajewie, by po raz kolejny wprowadzić trochę zmian na głowach jego podopiecznych.

Po sukcesie poprzedniej edycji akcji, tym razem również nie brakowało chętnych do cięć, farbowania i modelowania. Duża część klientek zasiadła na fotelach fryzjerek po raz drugi, co bardzo cieszy, bo jest dowodem zadowolenia ze świadczonych usług. Inicjatywa cieszy nie tylko podopiecznych Domu Samopomocy, ale również fryzjerki z Branżowej Szkoły I Stopnia w Wojewodzinie, które zdają sobie sprawę z tego, jak dużą możliwość rozwoju i poszerzenia warsztatu im daje. Z pewnością nie była to ostatnia inicjatywa na rzecz domowników Domu Samopomocy „Pomocna dłoń”.

Hufiec Pracy w Grajewie pragnie podziękować pracodawcom - za współpracę, udostępnienie akcesoriów fryzjerskich oraz za umożliwienie udziału fryzjerek w inicjatywie w trakcie trwania praktyki zawodowej. Podziękowania Ewie i Angelice - za poświęcony czas, zaangażowanie i aktywną postawę społeczną, a także pracownikom Środowiskowego Domu Samopomocy, za ciepłe przyjęcie i serce okazywane wszystkim na każdym kroku.

Magdalena Laska – mł. wychowawca Hufca Pracy w Grajewie

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
545
Odsłon artykułów:
2512881

Gościmy:

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.