Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Reprezentacja z Branżowej Szkoły I Stopnia w Wojewodzinie zagrała w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzieży OHP w Futsalu.

3 marca 2022 roku w hali grajewskiego MOSiR'u odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzieży OHP w Futsalu. Organizatorem przedsięwzięcia była Podlaska Wojewódzka Komenda OHP w Białymstoku, Hufiec Pracy w Grajewie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie. Jest to impreza realizowana cyklicznie, w której udział bierze 8 drużyn z jednostek opiekuńczo-wychowawczych Podlaskiej WK OHP. W grupie A zmierzyły się drużyny z Wasilkowa, Suwałk, Zambrowa i Grajewa, w grupie B z Kolna, Łomży, Augustowa i Białegostoku. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Białegostoku, wygrywając w półfinale z Hufcem Pracy z Suwałk, któremu przypadło zaszczytne drugie miejsce, a na trzecim miejscu uplasował się Hufiec Pracy w Kolnie, w zaciętym meczu wygrywając z OSiW w Wasilkowie. Reprezentacja Grajewa mimo, że nie wyszła z grupy godnie nas reprezentowała za co dziękujemy.

Celem turnieju było promowanie sportu, który korzystnie wpływa nie tylko na rozwój fizyczny, ale również kształtowanie charakteru poprzez budowanie umiejętności współpracy w grupie, wspólnego cieszenia się z sukcesów i wspierania w porażkach.

Magdalena Sawicka – Komendant HP w Grajewie


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
545
Odsłon artykułów:
2512915

Gościmy:

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.