Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

To część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej. Kampania ma na celu upamiętnienie, uhonorowanie i bezpośrednią pomoc uczestnikom Powstania Warszawskiego, edukację społeczeństwa, a także promocję patriotycznych postaw i historii Polski XX wieku.

Naszą Szkołę do udziału w akcji zgłosiły Panie: Aneta Krasińska i Karolina Obuchowska, które na godzinach wychowawczych w swoich klasach (klasy drugie Technikum Budownictwa, Żywienia i Weterynarii), przeprowadziły zajęcia dotyczące Powstania Warszawskiego połączone z tworzeniem kartek z życzeniami dla Powstańców.

Uczniowie stworzyli piękne kartki z życzeniami. Widać było ich zaangażowanie i powagę sytuacji. Dbali o każdy szczegół. Wszystkie kartki zostały przesłane do fundacji Sensoria we Wrocławiu, która przekaże kartki naszym Powstańcom. 

Dziękujemy 🙂

Aneta Krasińska - opiekun SU

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
545
Odsłon artykułów:
2512915

Gościmy:

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.