Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W sobotę, 23. października, nauczyciele przedmiotów zawodowych odbyli wizyty studyjne w białostockich przedsiębiorstwach, w ramach projektu "Kompleksowy Program Rozwoju ZS w Wojewodzinie".

Taka forma wymiany doświadczeń oraz możliwość obserwacji zadań zawodowych w rzeczywistych warunkach pracy, jest okazją do oceny własnej pracy oraz nawiązania ciekawej współpracy.

Odwiedziliśmy firmę BerdA Budownictwo, która realizuje murowanie bezspoinowe metodą Dryfix. Jest to firma polecana przez Wienerbergera - producenta cegieł ceramicznych. Właściciel firmy Pan Krzysztof Beszterda zapoznał nas z firmą i prowadzonymi inwestycjami. Mieliśmy przyjemność odwiedzić dwie budowy prowadzone przez tę firmę.

Następnie udaliśmy się do jednego z ośmiu punktów przedsiębiorstwa PSS Społem w Białymstoku - kompleksu "PSS Społem Pogodny", w którym mieści się sklep ogólnospożywczy, bar mleczny, piekarnia i ciastkarnia. Dyrektor, Pan Grzegorz Sobieski, zaprezentował nam bar mleczny "od kuchni". Poznaliśmy poszczególne stanowiska pracy, mieliśmy okazję zobaczyć nowoczesne narzędzia i maszyny w czasie codziennego użytkowania. Wrażenie zrobiło na nas okienko samochodowe - drive, dzięki któremu klienci bez wychodzenia z auta mogą kupić smaczny, pełnowartościowy i estetycznie zapakowany posiłek na wynos.

Ostatnim punktem była wizyta w hotelu Ibis Styles, gdzie Pani Dorota Bardadyn-Czech, kierownik hotelu, opowiedziała nam o charakterze tego wyjątkowego miejsca, w którym motywem przewodnim jest przyroda i ptaki. Mieliśmy okazję zobaczyć pokoje hotelowe oraz apartament z pięknym widokiem na panoramę miasta. Na koniec udaliśmy sie do hotelowej restauracji "Ququłka", w której nasi uczniowie odbywają od kilku lat płatne staże w czasie wakacji.

Wizyty studyjne podsumowaliśmy podczas wspólnego obiadu w barze mlecznym "Pogodny".

Dziękujemy za ten wyjątkowy wyjazd, którego organizatorem był Pan Michał Średziński - koordynator i partner (z ramienia firmy "Perfect Project") kończącego się już projektu.

Agata Choynowska


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
506
Odsłon artykułów:
2335075

Gościmy:

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.