Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Fryzjerki z klas III BS I w Wojewodzinie, uczestniczki Hufca Pracy w Grajewie wraz z fryzjerką Angeliką Dąbrowską, 20.10.2021r. udały się do Środowiskowego Domu Samopomocy w Grajewie „Pomocna dłoń”, by przeprowadzić metamorfozy na głowach jego podopiecznych.

Inicjatywa bezdyskusyjnie okazała się ogromnym sukcesem. Efekty cięć, modelowania i farbowania przerosły najśmielsze oczekiwania podopiecznych, a osób chętnych do skorzystania z usług fryzjerek okazało się blisko dwukrotnie więcej, niż pierwotnie się zgłosiło. Inicjatywa przyniosła korzyść i radość nie tylko podopiecznym Domu Samopomocy, ale i przyszłym fryzjerkom, które miały okazję zweryfikować swoje dotychczasowe umiejętności, sprawdzić się sam na sam w bezpośredniej pracy z klientem, a także skorzystać z rad i przypatrzeć się pracy innej, doświadczonej fryzjerki. Nie jest to pierwsza i na pewno nie ostatnia inicjatywa na rzecz podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy.

Inicjatywa nie byłaby możliwa, gdyby nie pomoc absolwentki BS I w Wojewodzinie i jednocześnie Hufca Pracy w Grajewie. Bardzo dziękujemy Angelice za poświęcony czas, zaangażowanie i aktywną postawę społeczną, która stanowi wzór dla uczestniczek oraz życzymy dalszych sukcesów w prowadzeniu własnego salonu fryzjerskiego.

Komendant HP Grajewo - Magdalena Sawicka