Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Fryzjerki z klas III BS I w Wojewodzinie, uczestniczki Hufca Pracy w Grajewie wraz z fryzjerką Angeliką Dąbrowską, 20.10.2021r. udały się do Środowiskowego Domu Samopomocy w Grajewie „Pomocna dłoń”, by przeprowadzić metamorfozy na głowach jego podopiecznych.

Inicjatywa bezdyskusyjnie okazała się ogromnym sukcesem. Efekty cięć, modelowania i farbowania przerosły najśmielsze oczekiwania podopiecznych, a osób chętnych do skorzystania z usług fryzjerek okazało się blisko dwukrotnie więcej, niż pierwotnie się zgłosiło. Inicjatywa przyniosła korzyść i radość nie tylko podopiecznym Domu Samopomocy, ale i przyszłym fryzjerkom, które miały okazję zweryfikować swoje dotychczasowe umiejętności, sprawdzić się sam na sam w bezpośredniej pracy z klientem, a także skorzystać z rad i przypatrzeć się pracy innej, doświadczonej fryzjerki. Nie jest to pierwsza i na pewno nie ostatnia inicjatywa na rzecz podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy.

Inicjatywa nie byłaby możliwa, gdyby nie pomoc absolwentki BS I w Wojewodzinie i jednocześnie Hufca Pracy w Grajewie. Bardzo dziękujemy Angelice za poświęcony czas, zaangażowanie i aktywną postawę społeczną, która stanowi wzór dla uczestniczek oraz życzymy dalszych sukcesów w prowadzeniu własnego salonu fryzjerskiego.

Komendant HP Grajewo - Magdalena Sawicka


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
513
Odsłon artykułów:
2395431

Gościmy:

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.