Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu dzisiejszym nasi szkolni Maturzyści z klas IV TŻ, TB, TR wraz z ks. Łukaszem Dawidowiczem i p. Moniką Kowalczuk wyruszyli na wspólny wyjazd do stolicy Podlasia - Białegostoku. Pierwszym punktem wyjazdu była projekcja filmu pt. "Wyszyński zemsta czy przebaczenie". Wspólnie poznaliśmy losy bł. ks. kard Stefana Wyszyńskiego jako kapelana Wojsk Polskich w czasie II wojny światowej. Po filmie wyruszyliśmy do Pałacu Branickich, gdzie zwiedziliśmy tamtejsze muzeum, poznaliśmy historię Pałacu oraz zobaczyliśmy cenne dzieła i style architektoniczne. Pod koniec wycieczki zwiedziliśmy Bazylikę Mniejszą pw. Wniebowzięcia NMP w Białymstoku, gdzie poleciliśmy Matce Bożej zbliżającą się maturę oraz naszą szkołę w Wojewodzinie. Wspólny wyjazd jeszcze bardziej zintegrował naszą klasę. Był też czasem poznania nowych miejsc i ludzi. Dziękujemy 🙂

ks. Łukasz Dawidowicz


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
500
Odsłon artykułów:
2291533

Gościmy:

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.