Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Drodzy Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy,
Przesyłamy serdeczne pozdrowienia z pięknej Pragi! Mamy się tu wspaniale 🙂. Staż odbywamy w dużej firmie cateringowej. Atmosfera w pracy jest świetna! Ludzie przekochani, a przynajmniej na cukiernictwie 🙃, czekamy niecierpliwie na pracę w innych działach. W hotelu też fajnie, integrujemy się i oczywiście zwiedzamy... Byliśmy już między innymi na starówce, moście Karola, w Kutna Hora. Bardzo cieszymy się że tu jesteśmy, bo dodatkowo edukujemy się zawodowo; uczymy się języków obcych, angielskiego jak i czeskiego oraz integrujemy się tu z ludźmi i spędzamy dobrze czas na zwiedzaniu!

Co do tych pyszności na fotkach to przygotowywaliśmy ptysie; tartaletki z kremem czekoladowym, maliną i miętą; ptysie z kremem waniliowym i lukrem o smaku słonego karmelu; makaroniki z kremem czekoladowym oraz cytrynowym; tartaletki z gruszkami, cynamonem, cukrem i odrobiną rumu; bułki do hot dogów. Te czerwone blachy to placki do ciasta ,,Red velvet" (jest mega przepyszne! 😋). Pracuje się nam przyjemnie w bardzo dobrej atmosferze!

Czekajcie na nasze kolejne relacje! A tymczasem POZDRAVY I AHOJ 

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
500
Odsłon artykułów:
2291502

Gościmy:

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.