Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 07.09.2021 r. w Zespole Szkół im. Księdza Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy SYNTEA S.A., z którą Powiat Grajewski realizuje projekt pn. ,,Nowa ranga kształcenia zawodowego w powiecie grajewskim”. Pan Paweł Kaczmarczyk przeprowadził część teoretyczną spotkania z uczniami technikum budownictwa oraz technikum żywienia i usług gastronomicznych w zakresie oferowanych szkoleń w tym kierunku kształcenia. Część praktyczną przeprowadził trener w projekcie Artur Lenczewski – kucharz z 20 – letnim doświadczeniem a obecnie właściciel restauracji w Choroszczy ,,Talerz smaków”. Potrawą serwowaną przez kucharza był filet z kaczki sous vide z musem jabłkowym, żelem z żurawiny oraz kaszą jaglaną.

Zapraszamy uczniów z kierunków technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik budownictwa do wzięcia udziału w rekrutacji w ww. projekcie.

Monika Gardocka

 

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
506
Odsłon artykułów:
2335055

Gościmy:

Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.