Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rozpoczęcie roku szkolnego zgodnie z wcześniejszą informacją odbyło się w sali gimnastycznej o godz. 9.00. Ze względu na panujące w kraju zagożenie epidemiczne miało ono mnie uroczysty charakter niż wcześniej... Na uroczystości jako pierwsza zabrała głos pani Dyrektor Julia Ksepko-Kurkowska, która przywitała wszystkich uczniów, nauczycieli oraz przedstawicieli rodziców, życząc wszystkim – nauczycielom i uczniom wytrwałości i sukcesów. Następnie zaprezentowała całą Radę Pedagogiczną, a szczególnie wychowców klas pierwszych: p. Katarzynę Bielińską (kl. I TŻBW); p. Łukasza Choynowskiego (kl. IA BS I) oraz p. Krzysztofa Wencek (kl. IB BS I). Po tak miłym powitaniu uczniowie klas pierwszych, złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.  Po ślubowaniu wytąpili również przedstawiciele SU przekazując uczniom klas pierwszych słowa otuchy i wsparcia. Po wyprowadzeniu sztandaru uczniowie przeszli na powakacyjne spotkania klasowe, a jutro rozpoczynamy lekcje…

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się 1 września 2021 r. (środa) o godz. 9.00 w sali gimnastycznej. W trosce o bezpieczeństwo w spotkaniu tym będą uczestniczyli TYLKO uczniowie klas pierwszych (1TŻBW, 1A BS I, 1B BS I) i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego klas starszych.

Pozostali uczniowie przychodzą na spotkania z wychowawcami w klasach na godz. 10.00.

Informacje dotyczące Internatu

Możliwość zakwaterowania - 01.09. 2021 od godz. 7.00, śniadanie będzie wydawane w tym dniu od 7.30 do 9.00. Spotkanie Rodziców uczniów z kierownikiem internatu i wychowawcami ok. godz. 9.30 (zależnie od czasu twania spotkania w szkole).

Dojazd do szkoły

W tym dniu autobus wyjedzie z dworca PKPgodz. 8.30trasa przez miasto (Dworna - Szpital - Cmentarz). Uczniowie przyjeżdżający autobusem mogą również uczestniczyć w rozpoczęciu roku szkolnego w sali gimnastycznej. Powrót autobusem ze szkoły do Grajewa o godz. 11.00.

Słuchacze KKZ I i III semestr

Pierwsze spotkanie słuchaczy KKZ IIII semestru odbędzie się dnia 3 września (piątek) godz. 14.30.
I semestr - sala nr 23 (I piętro)
III semestr - sala nr 9 (parter)

Plan zjazdów I i III semestru w załączeniu.

Plan zajęć I semestr *pdf

Plan zajęć III semestr *pdf

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
492
Odsłon artykułów:
2251451

Gościmy:

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.