Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Szanowni ósmoklasiści!

Wszyscy kandydaci, którzy przedłożyli wniosek o przyjęcie do ZS w Wojewodzinie oraz zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty zostali zakwalifikowani do kolejnego etapu rekrutacji. Szczegółowa lista została wywieszona na tablicy ogłoszeń w siedzibie szkoły.

Kandydat potwierdza wolę przyjęcia do szkoły w postaci przedłożenia oryginału świadectwa, zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty, a także zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu (o którym mowa w art. 134 ust.1 pkt. 2 – 6 ustawy) od 23.07.2021 r. do 30.07. 2021 r. do godziny 15:00.
W przypadku niepotwierdzenia woli przyjęcia w określonym terminie, kandydat zostaje skreślony z listy kandydatów.

Dnia 02.08.2021 r. zostanie podana do publicznej wiadomości przez Komisję Rekrutacyjną lista kandydatów przyjętych i lista kandydatów nieprzyjętych do Zespołu Szkół w Wojewodzinie.

W dniach od 03.08.2021 r. do 05.08.2021 r. przeprowadzona zostanie rekrutacja uzupełniająca, a lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w tejże rekrutacji zostanie opublikowana 23.08.2021 r.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu drogą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 86 272 22 31.

Zespół ds. rekrutacji ZS w Wojewodzinie

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
506
Odsłon artykułów:
2335055

Gościmy:

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.