Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nie od dziś wiadomo, że jedną z przyjemniejszych chwil w uczniowskim życiu jest ta, gdy rozbrzmiewa ostatni dzwonek. Cieszy w dzień powszedni, ale szczególną radość przynosi ze sobą wtedy, gdy oznajmia początek upragnionych wakacji. W naszej szkole zadzwonił on dziś punktualnie o godz. 9.00, rozpoczynając uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego. Po odśpiewaniu hymnu narodowego odbyła się ceremonia zaprzysiężenie nowego składu pocztu sztandarowego szkoły. Następnie rozpoczęły się okolicznościowe przemówienia, wygłosili je kolejno: pani Dyrektor J. Ksepko - Kurkowska, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, Przewodnicząca Rady Rodziców. Potem, zgodnie z tradycją, cała społeczność szkolna celebrowała indywidualne sukcesy poszczególnych uczniów. Publicznie uhonorowano tych, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce i otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Złożono gratulacje za znaczące osiągnięcia sportowe oraz w innych dziedzinach, przedstawiono zwycięzców w konkursach. Doceniono też tych, którzy wytrwale uczęszczali na lekcje i mogą poszczycić się stuprocentową frekwencją. Liczne grono osób nagrodzonych stanowi prawdziwy powód do dumy. Z nieskrywaną satysfakcją jeszcze raz składamy wyrazy uznania.
Ostatecznym zamknięciem tego nietypowego roku szkolnego 2020/2021 były spotkania w klasach z wychowawcami, a tam mnóstwo kwiatów, słodkości, uśmiechów, serdeczności, a może nawet szlachetnych łez wzruszenia...
Kochani Uczniowie,
życzymy Wam udanego wypoczynku oraz mądrego i bezpiecznego korzystania z uroków beztroskich, błogich, letnich dni. NIECH ŻYJĄ WAKACJE!!!

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i pracownicy ZS w Wojewodzinie
/Tekst wiadomości - Katarzyna Bielińska/