Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nie od dziś wiadomo, że jedną z przyjemniejszych chwil w uczniowskim życiu jest ta, gdy rozbrzmiewa ostatni dzwonek. Cieszy w dzień powszedni, ale szczególną radość przynosi ze sobą wtedy, gdy oznajmia początek upragnionych wakacji. W naszej szkole zadzwonił on dziś punktualnie o godz. 9.00, rozpoczynając uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego. Po odśpiewaniu hymnu narodowego odbyła się ceremonia zaprzysiężenie nowego składu pocztu sztandarowego szkoły. Następnie rozpoczęły się okolicznościowe przemówienia, wygłosili je kolejno: pani Dyrektor J. Ksepko - Kurkowska, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, Przewodnicząca Rady Rodziców. Potem, zgodnie z tradycją, cała społeczność szkolna celebrowała indywidualne sukcesy poszczególnych uczniów. Publicznie uhonorowano tych, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce i otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Złożono gratulacje za znaczące osiągnięcia sportowe oraz w innych dziedzinach, przedstawiono zwycięzców w konkursach. Doceniono też tych, którzy wytrwale uczęszczali na lekcje i mogą poszczycić się stuprocentową frekwencją. Liczne grono osób nagrodzonych stanowi prawdziwy powód do dumy. Z nieskrywaną satysfakcją jeszcze raz składamy wyrazy uznania.
Ostatecznym zamknięciem tego nietypowego roku szkolnego 2020/2021 były spotkania w klasach z wychowawcami, a tam mnóstwo kwiatów, słodkości, uśmiechów, serdeczności, a może nawet szlachetnych łez wzruszenia...
Kochani Uczniowie,
życzymy Wam udanego wypoczynku oraz mądrego i bezpiecznego korzystania z uroków beztroskich, błogich, letnich dni. NIECH ŻYJĄ WAKACJE!!!

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i pracownicy ZS w Wojewodzinie
/Tekst wiadomości - Katarzyna Bielińska/

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
513
Odsłon artykułów:
2395431

Gościmy:

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.