Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Budownictwo w Zespole Szkół w Wojewodzinie istnieje już ponad 10 lat i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nic dziwnego, ponieważ szkoła stawia na profesjonalizm i naukę na najwyższym poziomie.

Dodatkowym „atutem” jest doświadczona i wyspecjalizowana kadra nauczycielska, któa podczas zajęć praktycznych zajmuje się wykonawstwem, projektowaniem, kosztorysowanie oraz tworzeniem harmonogramów.

Podczas zajęć uczniowie pracują na programach: Autocad, Projektowanie 3D, Norma Pro, Ms Project, SketchUp+ vray, co sprawia, że nasi absolwenci są świetnie przygotowani do pracy w sektorze budowlanym.

Z roku na rok zauważamy, że na kierunek budownictwa decyduje się coraz więcej dziewczyn, chociaż wciąż stanowią one mniejszość wśród uczniów tego kierunku.

Pamiętajmy jednak, że dobrego ucznia nie poznaje się po płci, ale po sposobie myślenia! Widzimy to podczas zajęć, ponieważ to właśnie dziewczyny bardzo często wychodzą z inicjatywami podczas lekcji, chętnie uczestniczą w projektach i z pełnym zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach praktycznych.

Dziewczyny do boju! 👩🦰🙎👩🦰🙎👩🦰

Pokażcie, że kierunek techniczny jest właśnie dla Was!

Walczcie ze stereotypem, że kobieta nie nie może być dobrym budowlańcem! Kończąc technikum budownictwa w Wojewodzinie możesz pomagać przy prowadzeniu robót budowlanych, opracowywać dokumentację budowlaną, kierować zespołami (przy wznoszeniu budowli), sporządzać obmiary i kosztorysy, sporządzać oferty przetargowe.

Sięgaj po marzenia! Ucz się z nami w Zespole Szkół w Wojewodzinie!