Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W gronie laureatów I Powiatowego Konkursu Historycznego „Wokół Polskich Symboli Narodowych" znaleźli się: Weronika Szmigiel ZS Wojewodzin, Bartosz Rydzewski ZS nr 2 Grajewo, Tomasz Bagiński ZS Wojewodzin. Osoby wyróżnione to: Piotr Staniszewski ZS Szczuczyn, Michał Sobolewski ZS Niećkowo. Nagrody zwycięzcom wręczali zacni goście, patroni konkursu: Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej pan Kazimierz Gwiazdowski, Starosta Powiatu Grajewskiego pan Waldemar Remfeld oraz Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie pani Monika Kostrzewska.

Gratulacje uczniom oraz serdeczne podziękowania przybyłym gościom złożyła pani Dyrektor ZS w Wojewodzinie Julia Ksepko – Kurkowska, pomysłodawca konkursu i gospodarz uroczystości.

Satysfakcjonujące nagrody (tablety za 3 pierwsze miejsca i nagrody książkowe za wyróżnienia), miła rozmowa organizatorów, zaproszonych gości oraz uczniów przy herbatce i cieście, stworzyły niepowtarzalną atmosferę imprezy. Młodzież mogła zaprezentować swoje osiągnięcia szkolne i sportowe, a także plany na przyszłość. Cenna i interesująca była również spontanicznie wynikła w czasie rozmowy międzypokoleniowa wymiana poglądów.

Cieszymy się z tak udanej imprezy i mamy nadzieję, że w podobny sposób będą wyglądały kolejne edycje konkursu.

Organizator konkursu: Aniela Sypytkowska


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
506
Odsłon artykułów:
2335062

Gościmy:

Odwiedza nas 160 gości oraz 0 użytkowników.