Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z wielką radością przyjęliśmy wirtualne pozdrowienia od klas drugich. Nauczycielskie serca zawsze będzie poruszał widok znajomych twarzy ze szkolnych ławek. Miło Was zobaczyć! Cieszy fakt, że potrafiliście się zorganizować i poświęcić czas na to, by wyrazić swoją sympatię wobec szkolnej zbiorowości. To naprawdę wiele znaczy!!!

Tęsknotę i nadzieję na powrót do miejsca, w którym wszystko tętni życiem wyraziła klasa 2TŻ_SP (wychowawca p. W. Tauber). Nie zapominajcie, że to Wy wnosicie życie w wojewodzińskie mury!

 

Klasa 2TBW_SP (wychowawca p. E. Jagłowska) zaprezentowała swoje tęsknoty i swoje zaintereso-wania. Miło się patrzy na młodych pasjonatów, którzy wiedzą, że nasza szkoła pomaga rozwijać się w wymarzonym zawodzie i mają świadomość tego, że powrót do nauczania stacjonarnego to bar-dziej efektywne inwestowanie w swoją przyszłość.

O wartości przebywania ze sobą przypomina kl. 2TŻR (wychowawca p. O. Lewczyńska). Uczniowie tej klasy wiedzą, że wspólne sprawy, spotkania, rozmowy, pogaduchy, a czasem całkiem poważne rozważania w sali 27 :) wzbogacają wewnętrznie. Jest za czym tęsknić! Wyczekujemy Waszego powrotu, bo dobre towarzystwo cieszy i inspiruje.

Zdjęcia wysłane przez uczniów kl. 2BS (wychowawca p. P. Manturo) potwierdzają, że oni też tęsknią za szkołą. Każdy za czym innym i na swój sposób, ale jednak łączą ich wspólne przeżycia, które na chwilę zatrzymują w szybkim tempie codziennego życia.


Pozytywnie zaskakuje też kl. 2BS_SP (wychowawca p. K. Mrozowska). Uczniowie pokazują, ile znaczy dla nich funkcjonowanie w klasowym zespole. Widać, że łączą Was miłe wspomnienia i dobrze się czujecie w naszej szkole.

Drodzy drugoklasiści,
serdecznie dziękujemy za wszystkie pozdrowienia. Wspaniale jest wiedzieć, że odwzajemniacie naszą sympatię. W atmosferze wzajemnej życzliwości można wiele osiągnąć! Czekamy na Was!

w imieniu Rady Pedagogicznej- K. Bielińska