Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z wielką radością przyjęliśmy wirtualne pozdrowienia od klas drugich. Nauczycielskie serca zawsze będzie poruszał widok znajomych twarzy ze szkolnych ławek. Miło Was zobaczyć! Cieszy fakt, że potrafiliście się zorganizować i poświęcić czas na to, by wyrazić swoją sympatię wobec szkolnej zbiorowości. To naprawdę wiele znaczy!!!

Tęsknotę i nadzieję na powrót do miejsca, w którym wszystko tętni życiem wyraziła klasa 2TŻ_SP (wychowawca p. W. Tauber). Nie zapominajcie, że to Wy wnosicie życie w wojewodzińskie mury!

 

Klasa 2TBW_SP (wychowawca p. E. Jagłowska) zaprezentowała swoje tęsknoty i swoje zaintereso-wania. Miło się patrzy na młodych pasjonatów, którzy wiedzą, że nasza szkoła pomaga rozwijać się w wymarzonym zawodzie i mają świadomość tego, że powrót do nauczania stacjonarnego to bar-dziej efektywne inwestowanie w swoją przyszłość.

O wartości przebywania ze sobą przypomina kl. 2TŻR (wychowawca p. O. Lewczyńska). Uczniowie tej klasy wiedzą, że wspólne sprawy, spotkania, rozmowy, pogaduchy, a czasem całkiem poważne rozważania w sali 27 :) wzbogacają wewnętrznie. Jest za czym tęsknić! Wyczekujemy Waszego powrotu, bo dobre towarzystwo cieszy i inspiruje.

Zdjęcia wysłane przez uczniów kl. 2BS (wychowawca p. P. Manturo) potwierdzają, że oni też tęsknią za szkołą. Każdy za czym innym i na swój sposób, ale jednak łączą ich wspólne przeżycia, które na chwilę zatrzymują w szybkim tempie codziennego życia.


Pozytywnie zaskakuje też kl. 2BS_SP (wychowawca p. K. Mrozowska). Uczniowie pokazują, ile znaczy dla nich funkcjonowanie w klasowym zespole. Widać, że łączą Was miłe wspomnienia i dobrze się czujecie w naszej szkole.

Drodzy drugoklasiści,
serdecznie dziękujemy za wszystkie pozdrowienia. Wspaniale jest wiedzieć, że odwzajemniacie naszą sympatię. W atmosferze wzajemnej życzliwości można wiele osiągnąć! Czekamy na Was!

w imieniu Rady Pedagogicznej- K. Bielińska

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
506
Odsłon artykułów:
2335055

Gościmy:

Odwiedza nas 151 gości oraz 0 użytkowników.