Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Drodzy Uczniowie,
w ostatnim czasie zostaliśmy obdarowani licznymi pozdrowieniami od Was. Serdecznie dziękujemy za te małe gesty, które dla nas są Wielkim Prezentem. Doceniamy każdy miły uśmiech, ciepłe słowo, czułe wspomnienie. Dowodzą one, że jesteśmy dla siebie ważni i jesteśmy sobie potrzebni!!!

Chcemy podzielić się z Wami otrzymanymi wirtualnymi upominkami. Dotyczą one przecież całej naszej społeczności i niech cieszą nas wszystkich. Będą one prezentowane cyklicznie w tym tygodniu. Dzisiaj publikujemy pozdrowienia od klas trzecich.

Pocztówki wysłane przez kl. III TŻBR (wychowawca p. T. Manturo) nie pozostawiają wątpliwości, że zostały wykonane przez prawdziwych „zawodowców”, a nawet więcej, przez ewidentnych pasjonatów w swoich branżach. Widać, jakie tu wszystko jest profesjonalnie…

wybudowane…

wysmakowane…

zmechanizowane…

To jednak nie powinno dziwić, wszak uczniowie kl.III TŻBR odbywają praktykę zawodową. Zaskakiwać może fakt, że w tej klasie zmysł praktyczny idzie w parze ze zmysłem artystycznym. Dowodzi tego przesłany wiersz:

KLIKNIJ - Link do tekstu wiersza

Równie miłe są też dowody pamięci przesłane przez kl. III Branżowej Szkoły I Stopnia (wychowawca p. U. Prostko). Uczniowie ujawniają nieoczywiste powody tęsknoty za szkolnym życiem. Szczególnie duży sentyment mają do … zostawania po lekcjach :)

Intrygujące! Interesujące! Inspirujące!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim trzecioklasistom i równie serdecznie pozdrawiamy. Nie obawiajcie się powrotu, czekają na Was pozytywnie nastawieni nauczyciele.

w imieniu Rady Pedagogicznej - K. Bielińska

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
492
Odsłon artykułów:
2251471

Gościmy:

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.