Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szanowni Absolwenci,

Spędziliście w murach Zespołu Szkół w Wojewodzinie niezapomniane chwile, które w przyszłości będziecie wspominać z sentymentem. Z całego serca gratuluję Wam ukończenia naszej szkoły.

Dnia 4. Maja 2021 r. przystąpicie do pierwszego egzaminu, który kończy pewien etap w życiu i równocześnie rozpoczyna kolejny. Matura, to jedno z pierwszych tak istotnych i poważnych wydarzeń w Waszym życiu. Egzamin dojrzałości jest symbolicznym wkroczeniem w dorosłość.

Podczas przystąpienia do egzaminu maturalnego, życzę Wam jasnego i otwartego umysłu, spokojnego odczytania poleceń w arkuszu, kreatywnego wykorzystania wiedzy i umiejętności, które nabyliście w szkole, a także wiary w siebie, a przede wszystkim opanowania stresu! Wierzę, że osiągnięte wyniki staną się przepustką na wymarzone studia i będą znakomitym wstępem w dorosłe życie. Jestem pewna, że wiedza i umiejętności, które zdobyliście podczas tych wszystkich lat edukacji w naszej szkole, pozwoli Wam spokojnie przebrnąć przez egzaminy maturalne. Wierzę, że niezależnie od wyników egzaminów trud włożony w edukację na pewno się opłaci.

Dziękuję wszystkim Nauczycielom oraz pracownikom ZS w Wojewodzinie za wysiłek włożony w przygotowanie młodzieży do egzaminu maturalnego. Jest on uwieńczeniem Państwa odpowiedzialnej pracy, ufam, że jego wyniki będą powodem do dumy i spełniania powierzonej misji kształtowania młodego pokolenia.

Rodzicom Maturzystów życzę wiele satysfakcji z osiągnięć dzieci, które dzięki Państwa wsparciu mogą realizować swoje marzenia.

Szanowni Absolwenci. Reasumując, życzę Wam kolejnych sukcesów zawodowych i edukacyjnych, jak najwięcej uśmiechu i radości, „połamania pióra” i trafienia w wymarzone tematy na maturze oraz wprowadzania w życie mądrych decyzji i konsekwencji w urzeczywistnianiu ambitnych planów życiowych.

Za wszystkich trzymam mocno kciuki i życzę powodzenia!

Dyrektor ZS w Wojewodzinie - Julia Klaudia Ksepko - Kurkowska