Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szanowni Absolwenci,

Spędziliście w murach Zespołu Szkół w Wojewodzinie niezapomniane chwile, które w przyszłości będziecie wspominać z sentymentem. Z całego serca gratuluję Wam ukończenia naszej szkoły.

Dnia 4. Maja 2021 r. przystąpicie do pierwszego egzaminu, który kończy pewien etap w życiu i równocześnie rozpoczyna kolejny. Matura, to jedno z pierwszych tak istotnych i poważnych wydarzeń w Waszym życiu. Egzamin dojrzałości jest symbolicznym wkroczeniem w dorosłość.

Podczas przystąpienia do egzaminu maturalnego, życzę Wam jasnego i otwartego umysłu, spokojnego odczytania poleceń w arkuszu, kreatywnego wykorzystania wiedzy i umiejętności, które nabyliście w szkole, a także wiary w siebie, a przede wszystkim opanowania stresu! Wierzę, że osiągnięte wyniki staną się przepustką na wymarzone studia i będą znakomitym wstępem w dorosłe życie. Jestem pewna, że wiedza i umiejętności, które zdobyliście podczas tych wszystkich lat edukacji w naszej szkole, pozwoli Wam spokojnie przebrnąć przez egzaminy maturalne. Wierzę, że niezależnie od wyników egzaminów trud włożony w edukację na pewno się opłaci.

Dziękuję wszystkim Nauczycielom oraz pracownikom ZS w Wojewodzinie za wysiłek włożony w przygotowanie młodzieży do egzaminu maturalnego. Jest on uwieńczeniem Państwa odpowiedzialnej pracy, ufam, że jego wyniki będą powodem do dumy i spełniania powierzonej misji kształtowania młodego pokolenia.

Rodzicom Maturzystów życzę wiele satysfakcji z osiągnięć dzieci, które dzięki Państwa wsparciu mogą realizować swoje marzenia.

Szanowni Absolwenci. Reasumując, życzę Wam kolejnych sukcesów zawodowych i edukacyjnych, jak najwięcej uśmiechu i radości, „połamania pióra” i trafienia w wymarzone tematy na maturze oraz wprowadzania w życie mądrych decyzji i konsekwencji w urzeczywistnianiu ambitnych planów życiowych.

Za wszystkich trzymam mocno kciuki i życzę powodzenia!

Dyrektor ZS w Wojewodzinie - Julia Klaudia Ksepko - Kurkowska


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
492
Odsłon artykułów:
2251512

Gościmy:

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.