Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W okresie ograniczenia funkcjonowania szkół i wciąż przedłużającej się nauki zdalnej Hufiec Pracy w Grajewie wspólnie z Zespołem Szkół w Wojewodzinie intensywnie pracują z młodzieżą, aby motywować ich do nauki, samorozwoju i aktywności.
Dnia 27 kwietnia komendant Hufca Magdalena Sawicka wraz z Piotrem Manturo wychowawcą kl. II BS I stopnia przeprowadzili lekcję online poświęconą tematyce zbliżających się świąt narodowych tj. Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Narodowe Trzeciego Maja. Święto obchodzone 3 maja w tym roku nabiera jeszcze większego znaczenia, gdyż Sejm RP ogłosił rok 2021 Rokiem Konstytucji 3 Maja, poświęconym uczczeniu 230-lecia jej uchwalenia. Ważne, aby również młode pokolenie Polaków oddało hołd osobom, które przyczyniły się do powstania tego ważnego aktu czyli myślicielom politycznym, posłom na Sejm Czteroletni, przedstawicielom ówczesnego obozu patriotycznego oraz zasłużonym Polaków. Lekcja była również okazją do omówienia trwających w Hufcu Pracy w Grajewie konkursów mających na celu rozwijanie w młodym pokoleniu postaw patriotycznych, tożsamości narodowej i budzenie dumy z przynależności narodowej.

Autor tekstu: Magdalena Sawicka – komendant HP w Grajewie, Piotr Manturo – nauczyciel ZS w Wojewodzinie

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
492
Odsłon artykułów:
2251492

Gościmy:

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.