Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

23 kwietna 2021 r. w Siedlcach odbyły się elimancje okręgowe XLV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Jest to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy oraz umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju, któremu patronuje Ministerstwo Edukacji i Nauki, a także Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Treści programowe XLV edycji olimpiady obejmują 11 bloków tematycznych. Uczniowie z Naszej szkoły starotowali w 6 blokach tematycznych:

1. Gastronomia - Dominika Akacka, Sylwia Łajewska
2. Technologia żywności - Ewelina Pisanko
3. Weterynaria - Oskar Parchucik
4. Produkcja roślinna - Dawid Downar, Patryk Klimaszewski
5. Produkcja zwierzęca - Mateusz Organek
6. Mechanizacja - Maciej Olszewski

Eliminacje odbywały się w dwóch lokalizacjach z zachowaniem reżimu sanitarnego. W pierwszej części eliminacji został przeprowadzony test pisemny (1h), zaś po przerwie odbyła się cześć opisowa praktyczna (1,5h).

Mamy już wyniki eliminacji okręgowych, miło nam poinformować, że uczennica klasy 4TŻ -  Pisanko Ewelina w bloku: Technologia żywności, zakwalifikowała się do etapu centralnego (3 miejsce w bloku). III stopień zawodów OWiUR zostanie przeprowadzony w nowym terminie 28-29 maja 2021r. w okręgu bydgoskim.
GRATULUJEMY!!!

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
492
Odsłon artykułów:
2251512

Gościmy:

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.