Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wiem, że jesteś na początku swojej życiowej drogi i zastanawiasz się, co zrobić, by w przyszłości żyć na poziomie i być usatysfakcjonowanym ze swojej sytuacji materialnej. Może właśnie technikum budownictwa w Zespole Szkół w Wojewodzinie to idealna szansa na spełnienie marzeń?

Technikum budownictwa to kierunek, który od kilku lat cieszy się dużym powodzeniem wśród chłopaków... ale coraz więcej dziewczyn dołącza do szeregów budowlańców. I bardzo dobrze! Bo dziewczyny są idealnymi kandydatkami do tytułu technika budownictwa.

A w naszej szkole to nic trudnego, ponieważ mamy najlepiej wyszkoloną kadrę w okolicy. Nasze wspaniałe panie magister: Ewelina Jagłowska i Karolina Obuchowska całe swoje serce oddały szkole i z powodzeniem przygotowują przyszłych techników do pracy w tym zawodzie, co więcej absowlenci naszej szkoły otrzymują Europass – mogą pracować we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Co możemy Ci jeszcze zaoferować? Zdobędziesz dwie kwalifikacje: Wykonywanie robót konstrukcyjno – budowlanych i Organizacja oraz kontrolowanie robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Oprócz tego dysponujemy wysokospecjalistyczną pracownią do Robót Budowlanych, korzystamy z nowoczesnych programów komputerowych, tworzymy projekty budowlane, kosztorysy, harmonogramy, uczymy się na zajęciach praktycznych wykonawstwa, bierzemy udział w konkursach budowlanych, wyjeżdżamy na szkolenia, budowy, spotykamy się ze specjalistami z branży budowlanej, a także odbywamy praktykę w kraju i za granicą, czyli łączymy przyjemne z pożytecznym.

Zastanawiasz się, co robić po tym kierunku? Może nie widzisz siebie na placu budowy? Możliwości masz wiele, możesz pracować w biurze projektowym, firmie wykonawczej, kierować robotami budowlanymi, sporządzać dokumentację, a także pracować w laboratorium, administracji publicznej i oczywiście kontynuować naukę na studiach. Może zostaniesz doktorem budownictwa...

Co więc stoi na przeszkodzie, by rozpocząć naukę w Zespole Szkół w Wojewodzinie? NIC! Czekamy na Ciebie!

Tekst: Aneta Krasińska
Grafika i zdjęcia: Karolina Obuchowska


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
492
Odsłon artykułów:
2251512

Gościmy:

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.