Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Mimo trwającej pandemii i wciąż przedłużającej się nauki zdalnej uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia w Wojewodzinie mogą liczyć na wsparcie zarówno ze strony kadry pedagogicznej szkoły, jak i grajewskiego Hufca Pracy. Dzięki wieloletniej współpracy obu instytucji młodzież jest systematycznie objęta wszechstronnymi oddziaływaniami wychowawczymi.

Dnia 2 marca w Zespole Szkół w Wojewodzinie jak co tydzień odbyła się godzina wychowawcza dla uczniów II klasy szkoły branżowej będących jednocześnie uczestnikami OHP. Tym razem do lekcji dołączyła Komendant HP w Grajewie, aby wspólnie z wychowawcą szkolnym omówić planowane w najbliższym czasie przedsięwzięcia wychowawcze. Podczas pandemii praca kadry OHP z uczestnikami opiera się na komunikatorach społecznych, poprzez grupę Facebook, telefonicznie oraz w grupach 4-osobowych w siedzibie Hufca, zaś lekcja online była okazją do kontaktu z całą grupą uczestników. Komendant Hufca przedstawiła młodzieży propozycje konkursów lokalnych, wojewódzkich i ogólnopolskich oraz planowane działania w ramach wojewódzkiej inicjatywy pod hasłem „Podlaski zakątek – tu żyje się BIO”. Prowadzący podkreślili znaczenie aktywności społecznej i zachęcali do angażowania się w proponowane przedsięwzięcia z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Magdalena Sawicka – komendant HP w Grajewie, Piotr Manturo – nauczyciel ZS w Wojewodzinie

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
492
Odsłon artykułów:
2251432

Gościmy:

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.