Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Miło mi poinformować, że dzisiaj w Starostwie odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli: Pan Starosta Waldemar Remfeld, Pan Wicestarosta Tomasz Cebeliński, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Grzegorz Gardocki, Naczelnik Wydziału Społecznego Pani Jolanta Jaśkowiak oraz Pani Julia Klaudia Ksepko-Kurkowska – nowa Dyrektor Zespołu Szkół w Wojewodzinie i ja – Zdzisława Choynowska – dyrektor ustępujący. Miło jest usłyszeć dobre słowa na podsumowanie swojej pracy od Przełożonych. Nowej Pani Dyrektor na pewno było miło usłyszeć słowa wsparcia na starcie pełnienia takiej odpowiedzialnej funkcji. Szkoda, że czasy nie pozwalają na organizację takich wydarzeń w normalny sposób; mam tu na myśli apel szkolny, na którym celebruje się takie ważne dla społeczności szkolnej wydarzenia.

Bardzo dziękuję Zarządowi Powiatu Grajewskiego; a zwłaszcza Panom: Staroście Waldemarowi Remfeldowi i Wicestaroście – Tomaszowi Cebelińskiemu za życzliwość, której doświadczyłam jako dyrektor Zespołu Szkół w Wojewodzinie. Żałuję, że tak krótko trwała moja współpraca, bo minęły dopiero dwa lata. Myślę, że nowa Pani Dyrektor będzie również doświadczać Państwa życzliwości i troski o rozwój szkoły, czego jej serdecznie życzę.

Dziękuję Pani Naczelnik – Joli Jaśkowiak za współpracę oraz Pani Naczelnik – Małgorzacie Cybuli.

Zdzisława Choynowska


spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
456
Odsłon artykułów:
1954622

Gościmy:

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.