Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szanowna Pani Dyrektor,
serdecznie dziękujemy za ciepłe, życzliwe słowa i zapewniamy, że zachowamy je we wdzięcznej pamięci. Mamy nadzieję, że dzisiejsze, miłe spotkanie było znakomitym zwieńczeniem dotychczasowej współpracy i potwierdzeniem tego, że była ona udana. Zależało nam na tym, by odczuła Pani naszą wdzięczność, sympatię i szacunek. Staraliśmy się docenić osiągnięcia i uhonorować wkład w rozwój szkoły. Nie szczędziliśmy pięknych i wzniosłych słów, ale zapewniamy, że dołożyliśmy starań, by były one prawdziwe i zasłużone. Przywołaliśmy kilka obrazów z przeszłości, aby ożywić wspomnienia. Osłodziliśmy gorycz pożegnalnego tonu wyśmienitym tortem. Jednak wszyscy doskonale wiemy, że to nie było rozstanie, lecz podsumowanie pewnego etapu. Podobnie jak w dobrej książce rozdział zamyka się wyrazistą puentą, tak też koniec dyrektorskiej kadencji wymaga zaakcentowania. Dziś wszyscy na chwilę się zatrzymaliśmy, aby w wojewodzińskiej historii zobaczyć konkretnego człowieka. Niech będzie to okazja do tego, byśmy zachowali od zapomnienia wspólnie spędzone chwile, oczyścili je z doraźnej małostkowości i ocalili z minionej dekady, to co ważne, dobre i piękne.

nauczyciele i pracownicy ZS w Wojewodzinie

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
456
Odsłon artykułów:
1954615

Gościmy:

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.