Wojewodzin 52
19- 200 Grajewo
tel./fax. 86-272-22-31
INTERNAT - tel. 0-86 272-31-80 (w dni robocze)
szukaj na stronie:

Zespół Szkół w Wojewodzinie

Zapraszamy w nasze progi...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 • Technik Hotelarstwa

  Technik Hotelarstwa

 • Technik Weterynarii

  Technik Weterynarii - Nowość

 • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Technik Budownictwa

  Technik Budownictwa

 • Technik Rolnik

  Technik Rolnik

 • Branżowa Szkoła I stopnia

  Branżowa Szkoła I stopnia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nasza szkoła współpracuje z Fundacją Świętego Mikołaja, dzięki czemu możemy gromadzić w ten sposób pieniądze, które w 100% (bez potrąceń i prowizji) trafią w postaci stypendiów do naszych uczniów. Bardzo prosimy o Państwa wsparcie!

Pandemia Covid-19 wszystkich mocno doświadczyła, a także wpłynęła na pogłębienie nierówności edukacyjnych. Szkoła chce pomóc zdolnym uczniom wyrównywać braki w edukacji poprzez stypendia. Stypendium dla takiego ucznia to szansa, aby mógł rozwijać swoje talenty, kupił niezbędne materiały, opłacił udział w zajęciach czy kursach. Tylko w ten sposób nie stracimy ukrytego w młodzieży potencjału i pomożemy im rozwijać skrzydła. Stypendium to także szansa, aby uczeń mógł w przyszłości stać się mądrym dorosłym, a swoją wiedzą i umiejętnościami służył swojej społeczności.

Pomóż i przekaż 1% podatku na stypendia w naszej szkole!

KRS: 0000126602 FUNDACJA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

CEL SZCZEGÓŁOWY: 49 1090 0004 9149 0000 0000 0466

Szkolny koordynator akcji - Wioletta Czaplicka

spacer

Zaloguj się:

Użytkowników:
20
Artykułów:
444
Odsłon artykułów:
1863453

Gościmy:

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.